Na LOVE uvidíte hvězdu ze Hry o trůny ve filmu o kyberšikaně. Slavná Britka zpodobní příběh podle opravdové události.

Hra o trůny je seriálový fenomén, který zcela pohltil jednu televizní generaci. Maisie Williams patří úspěšně do její rodiny. Vy budete mít na Prima LOVE tu čest vidět ji i jinde. Televizní film, kde si zahrála hlavní roli, vypráví o šikaně na síti...
Šikana po síti - upoutávka

Co uvidíte na Prima LOVE už tuto sobotu ve 20.15?

Hvězda ze seriálu Hra o trůny si v roce 2015 zahrála v televizním filmu, který má tu nejmladší generaci hlavně vzdělávat.

Nadpoloviční většina pozná kyberšikanu na vlastní kůži

Šedesát devět procent mladých lidí ve Velké Británii má zkušenost s určitou formou kyberšikany. V těch nejzávažnějších případech mohou oběti čelit nástrahám v podobě napadení jejich webových kamer, zneužívání a "sebevražedného trollování". Kampaně proti šikaně vybízejí mladé lidi, aby se k nepřátelskému chování na internetu "obrátili zády". Pro ty, kteří už se stali jeho terčem, ale není snadné uniknout ze spárů svých trýznitelů.

Příběh podle skutečné události zpodobní herečka ze Hry o trůny

V britském thrilleru hraje Maisie Williams

Neváhala nakoupit dostatek zásob.
Neváhala nakoupit dostatek zásob.
Instagram.com

(znáte ze seriálu Hra o trůny) dospívající dívku Casey Jacobsovou, která svádí boj se svým anonymním kyberstalkerem. Casey je teenager, který má zkušenosti s tím nejhorším, co může internet nabídnout – od nižší formy šikany, kde jsou aktéři na stejné úrovni (tzv. peer-to-peer), až po pokročilé postupy násilného vniknutí do počítače – a ze všech sil se snaží učinit svému utrpení přítrž. Film Cyberbully je inspirován řadou skutečných případů. Přestože je Caseyin příběh extrémní a zformovaný do poutavé a dramatické podoby, všechny líčené události jsou reálné a jednotlivým obětem se opravdu staly.

Sledujte v sobotu na Prima LOVE Šikana po síti ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama