Myšlenky zločince inspirovaly brutální vraždu v Americe

Všichni kritici televizních pořadů, jako jsou momentálně dost oblíbené seriály plné násilí, sexu a krve, měli v den, kdy byla vražda prezentována, pořádné zadostiučinění. Mladý chlapec se totiž podle všeho inspiroval jednou epizodou ze seriálu Myšlenky zločince.
seriál Myšlenky zločince
seriál Myšlenky zločince
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte na Prima LOVE toto pondělí?

Agenti speciálního týmu FBI se snaží najít dva roky pohřešované chlapce, neboť vyšlo najevo, že by mohli být stále živí…

Více uvidíte na Prima LOVE v Myšlenkách zločince už pondělí ve 20.15.

Vražda inspirovaná epizodou Myšlenek zločince

Všichni rodiče se obávají toho, že jejich nejmenší uvidí v televizi něco, co jim vytvoří doživotní trauma, v tom lepším případě hrůzostrašné noční můry. Ti největší škarohlídové tvrdí, že seriály a filmy plné vražd, násilí a sexu mohou ovlivnit diváka k tomu, aby sami spáchali něco, co v televizi viděli.

V roce 2012 desetiletý chlapec v Kalifornii zastřelil svého spícího otce. Během soudu chlapec přiznal, že jako mladší viděl něco podobného v jedné epizodě Myšlenek zločince, kde mladý kluk zastřelil svého násilnického otce a nedostal se do problémů, takže si myslel, že může udělat to samé.

Myšlenky zločince jsou úspěšným seriálem
Myšlenky zločince jsou úspěšným seriálem

V rámci vyšetřování jeho sestry a nevlastní matky se ukázalo, že chlapec takový čin plánoval dlouhodobě dopředu jako odplatu. Jeho otec byl stejně jako v Myšlenkách zločince násilnický opilec, který hodlal opustit jeho matku. Chlapec chtěl, aby jeho otec neopouštěl matku, myslel si, že střílení to vše vyřeší.

Autoři Myšlenek zločince tehdy vyslovili lítost k celému případu. Seriál Myšlenky zločince je ale stále jedním z nejsledovanějších krimiseriálů v Americe.

Myšlenky zločince můžete vidět na Prima LOVE ve 20.15 v pondělí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama