Máme exkluzivní foto z 6. řady Sherlocka Holmese: Vyhoří mu dům!

Oheň a totální apokalypsa, tak vypadá dům Sherlocka Holmese. Momentálně se v New Yorku natáčí šestá řada série o fenomenálním detektivovi. A Jonny Lee Miller vypustil několik momentek z natáčení. Podívejte se.
Sherlock Holmes: Jak prosté IV (6) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v Sherlockovi Holmesovi ve středu?

Sherlock Holmes vyšetřuje případ odstřelovače, který v parku zastřelil čtyři lidi a pět jich vážně zranil. Podle všeho nešlo o náhodnou střelbu…

Podívejte se na další krimi případ Sherlocka Holmese už ve středu na Prima LOVE ve 20.15.

Sherlockovi shořel dům?

Co čeká diváky a fanoušky televizního seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté v budoucí řadě, je trochu záhodou. Oba dva herci (Jonny Lee Miller a Lucy Liu) nám dávkují momentky ze zákulisí a některé jsou opravdu zajímavé.

Sherlock Holmes: Jak prosté - hoří apartmán 2
Sherlock Holmes: Jak prosté - hoří apartmán 2

Informovali jsme vás o tom, že celý štáb už společně sledoval během natáčení i americké zatmění slunce. Podívejte se na roztomilou fotografii zachycující Jonnyho a Lucy sledující astronomický úkaz.

Minulý týden se dokonce hlavní představitel na Instagramu přiznal, že poprvé začne zkoušet režírování. A samozřejmě začal na půdě, kterou už moc dobře zná. Už více než pět let natáčí Sherlocka Holmese v horku i zimě ve městě, které nikdy nespí. Tak proč to nezkusit jako režisér, když si jeho kolegyně Lucy Liu post režisérky také několikrát vyzkoušela? Lucy Liu během rozhovorů na toto téma tvrdí, že být v roli režisérky seriálu ji naučilo leccos o herectví tak trochu z druhé strany, což je dost obohacující.

CO ZA 44 LET STIHL JONNY LEE MILLER? MANŽELSTVÍ S NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENOU NA SVĚTĚ A DALŠÍ...

I Jonny Lee Miller se vyjádřil, že to byl jeden z nejlepších zážitků v životě. Zatím je tajemství, zda v režírování bude pokračovat. Co však tajemstvím už dávno není, je to, že v šesté řadě, která momentálně vzniká, půjde Sherlockovi o život a shoří mu jeho dům. Jonny Lee Miller zachytil to, jak to v ateliéru vypadá právě teď.

Sherlock Holmes: Jak prosté - hoří apartmán 3
Sherlock Holmes: Jak prosté - hoří apartmán 3

Sledujte Sherlocka Holmese: Jak prosté ve středu ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama