Lucy Liu ztratila svého nejbližšího. Její otec zemřel

Herečka Lucy Liu právě prožívá nelehké časy.
Sherlock Holmes: Jak prosté IV (13) - upoutávka

Co uvidíte ve středu večer na Prima LOVE?

Dost náročný případ čeká Sherlocka ve středu večer ve 20.15 na Prima LOVE. Holmes bude mít tentokrát hodně myšlenek a v možnostech se bude ztrácet. Vyřešit případ mu pomůže jeho kolegně Watsonová.

Sherlock Holmes totiž vyšetřuje případ vraždy profesora a skupiny jeho žáků, kteří byli otráveni jedem muchomůrky zelené…

Ztráta v rodině a Lucy Liu

Osmačtyřicetiletá herečka asijského původu bohužel zažila jednu z nejhorších věcí, která každého dospělého dříve nebo později čeká. Ztratit nejbližšího v rodině je jedna z nejtěžších věcí, Lucy Liu to před pár dny na Instagramu vyjádřila fotkou svého otce, kterému dává sbohem. O příčině smrti ví jen nejbližší rodina.

Lucy Liu ztratila otce
Lucy Liu ztratila otce
Instagram.com

Lucy nedávno zavzpomínala na své začátky. Narodila se čínským emigrantům a vyrůstala v chudém New Yorku v jednom pokoji s celou rodinou. Rodina ji nikdy nepodporovala ve výběru uměleckého povolání.

S herectvím začínala už na střední škole, pak pokračovala v divadle. Na to se chtěla samozřejmě soustředit i nadále, ale do cesty jí přišla role v tehdy úspěšném seriálu Ally McBealová. Lucy Liu roli nejdříve vzít vůbec nechtěla. Co ji k tomu přimělo? Přečtěte si více tady.

Herectví není jediná umělecká činnost, která Lucy Liu nenechá v klidu. Už před lety se veřejnosti představila i jako talentovaná malířka. V dětství prý ráda tvořila, a když se znovu stěhovala do New Yorku kvůli natáčení seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté, koupila si krásný slunný ateliér.

PODÍVEJTE SE NA UMĚLECKÉ VÝTVORY LUCY LIU

Kromě malířství se Lucy v rámci práce na Sherlockovi Holmesovi dostala i na režisérkou židli, což pro ni podle všeho byla přirozená cesta.

Podívejte se na Sherlocka Holmese: Jak prosté ve 20.15 už ve středu na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama