Kristin Davis. Nehrála jen v jednom veleúspěšném seriálu, uhodnete ve kterém?

Jediná (stálá) tmavovláska a benjamínek seriálu Sex ve městě. To je americká herečka Kristin Davis alias Charlotte Yorková. Co je sympatická tmavovláska zač a jaké štěstí ji nedávno potkalo?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl seriálu Sex ve městě uvidíte v pátek po 22. hodině na Prima Love

Jižanská dcerka

Kristin Davis se narodila 23. února 1965 v Coloradu a o tom, že se stane herečkou, už prý měla jasno jako malá. Před prvními úspěchy však musela překonat jednu škaredou životní zkušenost - závislost na alkoholu. Už ve dvaadvaceti totiž budoucí známá herečka absolvovala protialkoholní léčení. Později prohlásila, že alkohol byl nedílnou součástí jejího „jižanského“ dospívání. „Alkohol mě osvobodil. Byla jsem opravdu stydlivá a nevěděla jsem, jak ven ze své ulity. Pila jsem ze stejného důvodu, z jakého miluji hraní. Chtěla jsem cítit, vyjádřit se a připadat si volná. Taková normálně nebývám,“ uvedla herečka k důvodům svého pití.

Melrose Place Foto:

Mrcha z Melrose Place

O pár let později přišla pro Davis přelomová role Brooke Armstrong Campbell v seriálovém hitu 90. let Melrose Place, kde se objevila v polovině 90. let. Její největší úspěch - právě Charlotte - pak přišel o tři roky později. Paradoxem je, že Davis jako jediná ze čtveřice seriálových kamarádek neobdržela žádnou cenu - pouze jednu nominaci na Emmy. Poznáte ji na fotce? Je vlevo dole.

Podobnost se seriálem

Zajímavostí je, že Kristin se seriálovou Charlotte pojí i jedna životní zkušenost. I herečka totiž, v poměrně zralém věku, adoptovala holčičku. Malá Gemma Rose, kterou si Davis osvojila v 46, je prý momentálně nejdůležitější osobou jejího života a velkým štěstím.

Trable v ráji - Kristen Bell, Malin Åkerman, Kristin Davis
Trable v ráji - Kristen Bell, Malin Åkerman, Kristin Davis
archiv

Ostatně i samotná Davis má adoptivního otce, po rozvodu rodičů si ji totiž osvojil další manžel její matky. A Kristin, do té doby jedináček, tak naráz získala hned tři nevlastní ségry.

Kristin Davis uvidíte jako Charlotte v dalším díle seriálu Sex ve městě v pátek od 22:20 na Prima Love.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Jak se změnily hvězdy seriálu Sex ve městě

Samantha a prádlo

Jaké kousky z show Victoria's Secret by si vybrala Samantha Jones?

Sex ve městě: Zamilovaná Samantha a Richard

Deset věcí, které dělá zamilovaná Samantha ze Sexu ve městě

Reklama
Reklama