Konečně to přišlo. Kůstka se vdává!

Fanoušci, kteří vzali s povděkem vztah Kůstky a Boothe, který pár zpečetil už i dítětem, se mohou radovat! Kůstka a Booth do toho v úterním díle praští! Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.
A už jsou konečně svoji
A už jsou konečně svoji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Proč by ti dva měli mít normální svatbu?

Ovšem nebude to tak snadné. Vzhledem k náročnému zaměstnání obou snoubenců bude totiž i období kolem svatby pořádné vzrůšo. Přípravy jim zkomplikuje mrtvola neznámé ženy, a protože práce nepočká, Kůstka má co dělat. A s Boothem se stanou i cílem vtípků kolegů, kteří se vsázejí, zda si pár vůbec stihne v plánovaném termínu říct ano.

Jak si asi většina fanoušků Sběratelů kostí všimla, Booth s Kůstkou nikdy nemají nic tak, aby všechno probíhalo v klidu. Jejich práce jim zasahuje do osobních životů a osobní život do jejich práce.

Booth nasazuje prsten
Booth nasazuje prsten

Během natáčení svatební scény se oba protagonisté nechali slyšet, že nejtěžší věcí v celé svatební seriálové epizodě bude pro Kůstku a Bootha všechno nechat plavat. "Protože Kůstka potřebuje mít všechno pod kontrolou, i svoji svatbu," směje se David Boreanz, za což mu Emily Deschanel věnovala pohled zabijáka.

Dramatické chvilky nejen na svatbě

Překotnost v důležitých chvílích není pro oblíbený pár novinkou. Stačí jen vzpomenout na průběh Kůstčina porodu. V sedmé sérii totiž slavná patoložka i v době, kdy to „měla za pár“, věnovala spoustu pozornosti případu zabitého trestance, a i průběh toho, jak malá Christine přišla na svět, byl trochu netradiční.

Přečtete si dojemnou řeč Bootha:

Nahánět tě byla ta nejchytřejší věc, kterou jsem kdy udělal.

A být objektem tvého nahánění bylo tou největší radostí.

Ale teď už nemusíme nahánět jeden druhho. Jsme konečně svoji.

Podívejte se na krásné fotografie ze svatby vašich oblíbených seriálových hrdinů:

Reklama
Reklama