Když se dcera ztrácí před očima. Co dokáže způsobit Uhranutá mysl?

Uhranutá mysl se možná zdá jako téma, které spadá do středověku, ale tak to rozhodně není. V moderní době vás mohou uhranout třeba krásní lidé stejně jako ti, kteří s vámi mají špatné úmysly. V sobotu večer uvidíte na Prima LOVE příběh matky, která se snaží zachránit vlastní dceru před nebezpečou manipulací.
Uhranutá mysl JP
Uhranutá mysl JP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Americký thriller Uhranutá mysl uvidíte už tuto sobotu ve 20.00 na Prima LOVE.

Jak zachránit tu největší lásku mezi dcerou a matkou, budete sledovat 90 minut a rozhodně můžete očekávat napínavou podívanou, jež spadá do víkendové filmové sekce "Příběhy ze života".

Uhranutá mysl prozkouší vztah matky a dcery

Mladá, chytrá a dosud bezproblémová Laura se pod vlivem psychicky narušené ženy stává jinou osobností. Její matka to tak nehodlá nechat a napne všechny síly na záchranu své dcery...
Laura je šestnáctiletá velmi nadaná dívka, která maturuje již v 16 letech. Dětství strávila nad knížkami, nemá přátele ani společenský život. Její stále pracující rodiče nestihli maturitní obřad a Laura je z toho moc smutná. Jako kompenzaci za zklamání od nich dostává nové sportovní BMW se skvělou výbavou. Rodiče chtějí, aby po maturitě pracovala v jejich firmě, než půjde na vysokou, aby smyslupně vyplnila prázdniny, ale Laura by si chtěla odpočinout a naučit se jezdit na koni na ranči manželů Marty a Joela Fowlerových. Její matce Carolyn se to moc nezdá, ale nakonec souhlasí. Laura chce být veterinářkou, mohla by to pro ni být dobrá zkušenost. Marty se stará o koně celý život a také měla dceru v Lauřině věku.

Uhranutá mysl - upoutávka
Uhranutá mysl - upoutávka

Bohužel zemřela po pádu z koně, ale Marty si je jistá, že to byla vražda. Její dcera byla šampionka a její konkurentky ji zabily. Laura tráví na ranči stále více času a Marty dívky, které sem chodí, hodně ovlivňuje. Pomalu ale jistě ovlivňuje i Lauru a podsouvá jí myšlenky, že Carolyn není dobrá matka a že Laura je rozmazlená holka, která neumí pořádně pracovat. Laura jí chce dokázat, že se mýlí. Když začne škola, Laura to přestává zvládat. Ve škole má problémy kvůli koním a na ranči má problém s Marty kvůli škole. Marty se domnívá, že školu nepotřebuje a může na ranči i přespávat. Laura se školou brzy skončí a rodině stále více vzdaluje. Carolyn se už přestává situace líbit a chce, aby Laura na ranči skončila, ale Laura protestuje...

Sledujte americký thriller Uhranutá mysl v sobotu ve 20.00 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama