Jaké léto měly hvězdy seriálu Myšlenky zločince?

Léto pomalu končí a první školní den je toho jasným důkazem. Jak trávili léto naši oblíbení herci ze seriálu Myšlenky zločince? Hodně cestovali, s dětmi i bez. Podívejte se na to nejlepší.
Myšlenky zločince X (18) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na co se můžete těšit v Myšlenkách zločince?

Pondělní večer na Prima LOVE vždy připadá speciální jednotce, která vyšetřuje závažné případy, na které je i FBI krátká. Často je totiž nutné ponořit se do hlavy kriminálníka... Co bude speciální jednotka FBI řešit v pondělí ve 20.15 na Prima LOVE?

Prioritním úkolem se pro profilovací tým FBI stává nalezení kongresmanovy manželky, za kterou únosci požadují vysoké výkupné…

Myšlenky zločince - léto 2017 5
Myšlenky zločince - léto 2017 5

Prázdniny v Evropě, nebo v USA

Část z herců Myšlenek zločince má děti, takže na divoké cestování už nebyla nejspíš nálada. Třeba taková představitelka A.J. si udělala dovolenou i od dětí a společně se svým manželem procestovala americké parky, kam se vydává každé léto i nespočet Evropanů.

A. J. Cook se ale nerada nudí, a proto zvolila dost adrenalinovou cestu, kromě lezení ve skalách se pochlubila i tím, že byla na vodě. Ta má od té české "vody" opravdu daleko, protože jde opravdu do tuhého.

Miláček seriálových diváků Matthew Grey Gubbler samozřejmě nezklamal a celé léto na svůj Instagram posílal podivné momentky v ještě podivnějších outfitech.

Podívejte se do galerie:

Reklama
Reklama