Jaké byly nejdražší rozvody? Tak třeba Gibsona oškubala exmanželka o 250 milionů

Zatímco obyčejní lidé se během rozvodu hádají o dům, auto a maximálně chatu, bohatí mají horší problémy. Rozvody celebrit ovšem vyjdou pěkně draho! Podívejte se, kdo vysloveně ostrouhal...
Mel Gibson, když mu ještě bylo do smíchu. Na snímku s exmanželkou Robyn Moore
Mel Gibson, když mu ještě bylo do smíchu. Na snímku s exmanželkou Robyn Moore
isifa.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kevin Costner a Cindy Silva

A taková to byla láska. Podobné přirovnání se asi hodí ke vztahu Costnera a jeho manželky. Potkali se, ještě když Costner studoval v Kalifornii, manželi byli šestnáct let a rozvedli se v roce 1994. V té době už slušně slavný a bohatý Costner vyplatil manželce 80 milionů dolarů.

Harrison Ford a Melissa Mathison

Indiana Jones, Han Solo z Hvězdných válek, Blade Runner – tři kultovní a desítky dalších rolí má na svém kontě Harrison Ford. Také strávil 21 let v manželství s Melissou Mathison. Rozvod přišel roku 2004 a Forda vyšel pěkně draho. Protože neexistovala předmanželská smlouva, měla Melissa nárok na polovinu majetku. Z manželství si tak odnesla 85 milionů dolarů.

Steven Spielberg a Amy Irving

Steven Spielberg se s Amy Irving oženil roku 1985, už jako režisér slavného E. T. mimozemšťana, Čelistí, nebo Indiana Jonese. Rozvedli se za čtyři roky a Spielberg krvácel. Stejně jako Ford přišel o půlku svého tehdejšího jmění, v tomto případě 100 milionů dolarů. Na rozdíl od Forda Spielberg předmanželskou smlouvu měl – jenže právníci jeho ženy ji smetli ze stolu. Údajně byla podepsána bez právní asistence jen na ubrousku.

Steven Spielberg  a jeho bývalá žena spolu dnes normálně fungují

Steven Spielberg a jeho bývalá žena spolu dnes normálně fungují

James Cameron a Linda Hamilton

Velmi drahý rozvod má na kontě i další hollywoodský hvězdný režisér James Cameron. Jeho čtvrté manželství s Lindou Hamilton, respektive jeho konec, ho připravil o 50 milionů dolarů. Herečka Hamilton podala žádost o rozvod koncem 90. let poté, co jí měl být Cameron během natáčení Titaniku nevěrný. Manželství trvalo pouhé dva roky.

Mel Gibson a Robyn Moore

Nejvíc se při rozvodu plácl přes kapsu Mel Gibson. Své (ex)manželce Robyn vyplatil rekordních 250 milionů dolarů. Gibson s manželkou během 31 let zplodil 7 potomků, osmého mu před v roce 2009 (tedy ještě během trvání jeho manželství) porodila milenka, hudební skladatelka Oksana.

Nezapomeňte se podívat v pátek na to, nakolik přijde Jennifer Aniston a Vince Vaughna rozpad jejich vztahu ve filmu Rozchod! Vysílá ho Prima love ve 20.15.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama