Jak vznikla láska mezi Derekem a Penelope v Myšlenkách zločince

Beruško, andílku. Tak říká statný vyšetřovatel Derek Morgan své ujeté kamarádce Penelope Garcíi v seriálu Myšlenky zločince. Tento pár přátel se stal pro všechny fanoušky kriminálního seriálu naprostou legendou. Zajímavostí totiž je, že laškující přátele nikdy nespojovala láska partnerská.
Myšlenky zločince XI (1) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v pondělí večer na Prima LOVE?

Pondělní hlavní vysílací šas na Prima LOVE vždy patří úspěšné kriminálce Myšlenky zločince. Myšlnky zločince momentálně vysílají premiérovou 13. řadu, což je opravdu neuvěřitelné.

Co uvidíte v pondělí ve 20.15? Speciální profilovací tým FBI vyšetřuje dvě stejně provedené vraždy. Detektivové vytvoří profil vraha, z něhož vyplývá, že pachatelem je muž, který má pochroumanou čelist a potravu přijímá výživovou sondou…

Jak vznikla chemie mezi Derekem a Penelope?

Fenomén "baby girl" v americkém znění je nepostradatelnou částí seriálu. "Baby girl" je oslovována hackerka Penelope s dost ujetým vkusem krásným detektivem  Derekem Morganem. Proč je jejich přátelství fanoušky tak milováno? Určitě je to i tím, že spojení dvou tak odlišných lidí by nikdo nečekal. Baby girl je analytička, ale jinak trochu chaotik, což uvidíte nejen na jejím outfitu, ale i v bytě, zatímco Derek Morgan je drsný týpek, k jehož boku byste přiřadili minimálně modelku Victoria´s secret. Ale na to Derek Morgan kašle a svou Penelope miluje a podporuje stejně jako ona jeho. Je nutné podotknout, že jinak nedůvěřivý detektiv věří snad jedinému člověku na světě – a to je právě Penelope García.

VÍTE O TOM, ŽE POSTAVA PENELOPE GARCÍI MĚLA BÝT POUZE EPIZODNÍ ROLÍ?

Myšlenky zločince - Shemar Moore se svou "baby girl"
Myšlenky zločince - Shemar Moore se svou "baby girl"

Za "baby girl" může rozverný telefon

"Ve třetí epizodě první série Myšlenek zločince jsem měl scénu s Penelope Garcíou. A během natáčení jsem měl takovou rozvernou náladu, takže když režisér zařval akce, začal jsem do telefonu oslovovat Penolepe "baby girl". V celé scéně jsem dost improvizoval a čekal jsem na to, až mě režisér usměrní a řekne mi, abych postupoval podle scénáře. Ale dopadlo to tak, že tu scénu v epizodě odvysílali a scenáristi začali "baby girl" používat do scénáře pravidelně," vvsvětluje představitel Dereka Morgana.

11 SELFIE DEREKA MORGANA Z PLACU MYŠLENEK ZLOČINCE

Shemar Moore, jenž před rokem ze seriálu odešel, ale v pokračování se čas od času objevuje stále, říká, že "baby girl" se stal fenoménem kvůli internetu. Fanoušci o tom oslovení zkrátka začali psát na blozích. A jak dopadlo oslovení "baby girl" po jedné dekádě? To si žije vlastním životem, protože Shemar Moore už své fanoušky jinak neoslovuje.

Podívejte se na další epizodu už dnes večer na Prima LOVE ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama