Jak si po rozvodu zařizuje nové bydlení představitelka z krimi Rizzoli & Isles? Děti a ona milují barvy

Herečka a bývalá modelka Angie Harmon si rozhodně umí užívat života. Jak vypadá dům Angie Harmon, kde vychovává tři děti? Rozhodně se nebojí barev a miluje zahradu!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (2) - upoutávka

reklama

Co uvidíte ve čtrvtek v Rizzoli & Isles?

Na co se můžete těšit během čtvrtečního večera, jenž se na Prima LOVE klasicky věnuje dvěma kamarádkám, které honí zloduchy?

Celé oddělení plánuje poslední rozloučení s milovaným kolegou. Na stanici se v té době objeví dívka v zakrvácených šatech, která má za to, že někoho zabila. Žádné podrobnosti si však nevybavuje. Zapomněla dokonce i své jméno… To uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 tento čtvrtek.

Stěhování a zabydlování hvězdy seriálu trvalo rok

Když minulý rok Angie Harmon končila společně se seriálem Rizzoli & Isles, stěhovala se zpět za dětmi. Několikaleté natáčení 16 hodin denně si ale vybralo svou daň. Angie Harmon odmítala vychovávat své děti v L.A., kde se seriál natáčel. A tak každý víkend dojížděla za manželem a dětmi do Jižní Karolíny. Manželství Harmon s bývalým hokejistou NHL však nevydrželo.

O rozvodu Angie Harmon, hvězdy Rizzoli & Isles, si více přečtěte tady.

Rizzoli a Isles - Jak bydlí Angie Harmon 4
Autor: Instagram.com Rizzoli a Isles - Jak bydlí Angie Harmon 4

Podle posledních rozhovorů s hvězdou úspěšného krimi se herečce po dětech a manželovi stýskalo a bylo to viditelně těžší, než si uměla představit. Když minulé léto klapla poslední klapka Rizzoli, začínala Harmon kompletně nový život. Sbalila všechny kufry a přestěhovala se konečně domů do Jižní Karolíny za dětmi, tentokrát už bez manžela.

Rizzoli a Isles - Jak bydlí Angie Harmon 3
Autor: Instagram.com Rizzoli a Isles - Jak bydlí Angie Harmon 3

Nový začátek si žádá i nové bydlení. To si herečka zabydluje už více než rok a viditelně ji to moc baví. Nejpyšnější je podle všeho na svou zahradu, kterou předělávala přesně rok. Jak můžete vidět na fotce, je plná zeleně a herečka se rozhodně nebojí dát rostlinám velkou volnost, anglický trávník a miniaturní květinky u ní příliš nepochodí.

Rizzoli a Isles - Jak bydlí Angie Harmon 2
Autor: Instagram.com Rizzoli a Isles - Jak bydlí Angie Harmon 2

Nedávno se pochlubila na svém instagramovém profilu s tím, že si domů konečně pořídila zelené sametové sofa, po kterém dlouhá léta toužila. Nad výstředním gaučem pověsila svůj obraz s jedním z jejích dětí.

 

Rizzoli a Isles - Jak bydlí Angie Harmon 1
Autor: Instagram.com Rizzoli a Isles - Jak bydlí Angie Harmon 1

reklama

reklama