Jak se proměnila Maura Isles během sedmi let?

Sexy Sasha Alexander je známá z amerického krimi seriálu Rizzoli & Isles. Seriál můžete sledovat každý čtvrtek na Prima LOVE. Jak se podle představitelky změnila jedna z hlavních postav seriálu? Hodně se toho prý naučila...
Rizzoli a Isles - přátelství  - Obrázek 17
Rizzoli a Isles - přátelství - Obrázek 17
TNT
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
V roce 2016 úspěšný seriál Rizzoli & Isles skončil. Diváci pláčou a na herečky přišly otázky od novinářů, které je kolikrát i dojaly, sentiment zapracoval. Sedm let natáčení seriálu je zkrátka zkušenost, která se vám zapíše do srdce.

Představitelka Maury Isles Sasha Alexander tak musela odpovědět i na to, jak se jí celých sedm let Maura Isles hrála. A Sasha pro tuto seriálovou postavu měla jen pěkná slova.

Rizzoli a Isles - přátelství  - Obrázek 8
Rizzoli a Isles - přátelství - Obrázek 8
TNT

"Já jsem si hraní Maury vážně užívala, nemůžu lhát. Můžu čestně prohlásit, že jsem se během sedmi let natáčení na place nenudila ani jeden den. Maura je velice pozitivní, optimistický seriálový charakter, je také stále zvědavá, zajímavá a vtipná," vysvětluje Sasha Alexander, která si svou roli viditelně zamilovala. Takové štěstí však nemá každý herec.

Jak se Jane proměnila během sedmi let? Prý zhrubla...

Na otázku, jak se Jane proměnila během sedmi let natáčení seriálu Rizzoli & Isles, Sasha Alexander musela zavzpomínat i na nemilé momenty, které však charakter posílily ještě více. Podle Sashy Maura za poslední léta zhrubla, její lidský charakter je daleko silnější, než byl na začátku první série seriálu.

"Maura začínala jako žena, která se neumí příliš pohybovat ve společnosti, měla lehkého Aspergera," usmívá se její představitelka a dodává, že po údalostech v dalších sériích je Maura Isles daleko sebejistější nejen v práci, ale také v osobním životě.

Sledujte vývoj charakteru Maury Isles každý čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama