Jak se mladá tanečnice vypořádá s drogovou závislostí?

Americký thriller dvákům Prima LOVE dá nahlédnout do života tanečnice, která se neumí vyrovnat se zraněním.
Dokonalé opojení
Dokonalé opojení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nedělnímu večeru na Prima LOVE je vyhrazen thriller s názvem Dokonalé opojení. To může nastat v životě leckdy, ale ne vždycky to musí být chemickou cestou. Mladá a nadějná tanečnice si ho bohužel vybrala. Sledujte thriller už v neděli ve 20.00 na Prima LOVE.

Drogová závislost mladé tanečnice

Amanda je členkou tanečního týmu na střední škole a v tancování patří k těm nejlepším. Jednou si nešťastnou náhodou vyhodí koleno, nesmí dlouho trénovat a bere léky na bolest. Nudí se, a tak na sociální média nahrává velké množství svých fotografií. Když se na ni jednou její kamarádka vykašle, jde Amanda domů s dívkou Riley, jejím přítelem Natem a bratrem Carsonem. Celý večer pijí alkohol, berou její léky na bolest, skvěle se baví a nahrávají fotografie na sociální sítě. Další den Amandě lékař poví, že má přetrhané vazy, předepíše jí další léky a zakáže tancování. Dívčí skupina má před talentovou soutěží, a tak Amanda tančí dál.

Dokonalé opojení - upoutávka
Dokonalé opojení - upoutávka


Carson se do Amandy zakouká a začnou spolu chodit. Jednoho dne Amanda zvrací a její noví kamarádi jí povědí, že to jsou abstinenční příznaky. Všichni čtyři jsou závislí na drogách, berou prášky, hulí a šňupou drogy. Amanda utratí všechny své úspory. Když si nic nevezme, je jí zle a kazí choreografii při tancování. Její matka si myslí, že má bulimii, když stále zvrací, a tak jdou spolu k lékaři, který jí předepíše prášky na úzkost. Když už jim nestačí peníze, začnou si drogy vpichovat. Amanda je vyřazena z taneční skupiny. Jednou se Riley předávkuje a zemře. Na veřejnosti se říká, že dostala infarkt. Amanda je závislá, ale nemůže přestat.

Jak dopadne život mladé tanečnic, uvidíte v neděli ve 20.00 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama