Jak se mladá tanečnice vypořádá s drogovou závislostí?

Americký thriller dvákům Prima LOVE dá nahlédnout do života tanečnice, která se neumí vyrovnat se zraněním.
Dokonalé opojení
Dokonalé opojení

Nedělnímu večeru na Prima LOVE je vyhrazen thriller s názvem Dokonalé opojení. To může nastat v životě leckdy, ale ne vždycky to musí být chemickou cestou. Mladá a nadějná tanečnice si ho bohužel vybrala. Sledujte thriller už v neděli ve 20.00 na Prima LOVE.

Drogová závislost mladé tanečnice

Amanda je členkou tanečního týmu na střední škole a v tancování patří k těm nejlepším. Jednou si nešťastnou náhodou vyhodí koleno, nesmí dlouho trénovat a bere léky na bolest. Nudí se, a tak na sociální média nahrává velké množství svých fotografií. Když se na ni jednou její kamarádka vykašle, jde Amanda domů s dívkou Riley, jejím přítelem Natem a bratrem Carsonem. Celý večer pijí alkohol, berou její léky na bolest, skvěle se baví a nahrávají fotografie na sociální sítě. Další den Amandě lékař poví, že má přetrhané vazy, předepíše jí další léky a zakáže tancování. Dívčí skupina má před talentovou soutěží, a tak Amanda tančí dál.

Dokonalé opojení - upoutávka
Dokonalé opojení - upoutávka


Carson se do Amandy zakouká a začnou spolu chodit. Jednoho dne Amanda zvrací a její noví kamarádi jí povědí, že to jsou abstinenční příznaky. Všichni čtyři jsou závislí na drogách, berou prášky, hulí a šňupou drogy. Amanda utratí všechny své úspory. Když si nic nevezme, je jí zle a kazí choreografii při tancování. Její matka si myslí, že má bulimii, když stále zvrací, a tak jdou spolu k lékaři, který jí předepíše prášky na úzkost. Když už jim nestačí peníze, začnou si drogy vpichovat. Amanda je vyřazena z taneční skupiny. Jednou se Riley předávkuje a zemře. Na veřejnosti se říká, že dostala infarkt. Amanda je závislá, ale nemůže přestat.

Jak dopadne život mladé tanečnic, uvidíte v neděli ve 20.00 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama