Jak může vygradovat rodinné neštěstí, uvidíte ve snímku Sofiin případ

V neděli sledujte thriller, který ukáže, do jaké míry může eskalovat neštěstí a totální bolest. Ve 20.00 uvidíte na Prima LOVE film Sofiin případ.
Sofiin případ
Sofiin případ

reklama

Doug Howell a jeho manželka Sofie jsou oba policisté. Vychovávají Dougovu dceru Chloe, která právě slaví narozeniny. Sofie připravuje oslavu, chce jen, aby Doug vyzvedl v cukrárně dort. To se mu stává osudným, protože cukrárnu někdo přepadne a Douga i majitele zastřelí.

Tato strašná událost všechny hluboce zasáhne a Chloe, která trpí astmatem, má stále větší zdravotní problémy. Sofie chce po třech měsících smutku nastoupit do práce a žádá svého nadřízeného Sama, aby se směla vrátit. Práce jí pomůže překonat smutek.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sofiin případ - upoutávka

Sam tedy souhlasí. Sofie nastoupí v utajení do počítačové firmy, která obchoduje s kyberměnou. Vlastní ji tři mladí majitelé, ale jednomu z nich, Ryanu Muirovi, se zdá, že tam není vše v pořádku.

Podezřívá účetního Noaha, že vyvádí peníze ven. Jeho kolega Ben Doughty se proto spojí s policií a ta posílá Sofii. Sofie ve firmě předstírá, že byla najata jako odbornice na vztahy mezi odděleními. Musí však kromě práce řešit ještě Chloin zdravotní stav. Chloe je na tom tak špatně, že léky již nepomáhají....

Sledujte nedělní snímek Sofiin případ na Prima LOVE už tuto sobotu ve 20.00!

reklama

reklama