Jak dopadly děti z dramatu Květiny v podkroví? Těšte se na volné pokračování Lístků ve větru

Lístky ve větru uvidíte na Prima LOVE v neděli ve 20.15. Nedělní večer se tak ponese v dramatickém duchu se zajímavou atmosférou. Jak na tom jsou sourozenci, kteří byli kdysi vězněni na půdě?
Lístky ve větru je pokračování Květin v podkroví
Lístky ve větru je pokračování Květin v podkroví
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na co se můžete těšit při nedělním večeru?

Lístky ve větru volně navazují na bestseller Virginie C. Andrews Květiny v podkroví. Zfilmované drama jste mohli vidět minulou neděli večer.

Sourozenci Cathy, Christopher a Carrie se právě rozloučili s doktorem Paulem Sheffieldem, který se jich ujal před deseti lety. Cathy, Christopher, Carrie a ještě jeden bratr, který zemřel, byli celé dva roky vězněni i týráni vlastní matkou a babičkou v podkroví honosného domu. Doktor Sheffield dal dětem klidný domov v Jižní Karolíně a po jeho smrti sourozencům zůstává i jeho dům. Dospělá Cathy studuje balet, téměř dospělá Carrie studuje na prestižní škole a Christopher, který už je také dospělý, se brzy stane lékařem.

 

Ve filmu si zahrála i Heather Graham
Ve filmu si zahrála i Heather Graham

O čem byl první příběh Květiny v podkroví? To se dozvíte na Prima LOVE.

Cathy se rozhodla opustit sourozence, jelikož jí Julian, s nímž se seznámila na baletu, nabídl místo v baletním souboru v New Yorku. Cathy navíc cítí, že se musí vzdálit od Christophera, s nímž navázala během věznění v podkroví intimní vztah a jsou si stále velmi blízcí, což jim brání v navázání normálního vztahu. Christopher ji nesmírně miluje, ale ví, že má Cathy pravdu, a tak se začne scházet se Sarah. Carrie je velmi milá, citlivá dívka, toužící stále po lásce své matky, a ve škole se stala terčem výsměchu dvou spolužaček. Z Juliana se vyklube sobec s násilnickými sklony, ale rozhodování, zda s ním má zůstat kvůli těhotenství, za Cathy vyřeší autonehoda, při níž Julian zemře. Cathy se odstěhuje zpět do Karolíny za sourozenci, kde vychovává svého syna a učí balet.

Carrie chodí zpívat do kostela, kde se do ní zamiluje reverend Alex Conroy, a po pár měsících ji požádá o ruku. Carrie se sňatkem souhlasí a vyhledá svou matku Corrine Winslowovou, aby ji osobně pozvala na svatbu. Corrine jí ale do očí řekne, že žádnou dceru nemá. Druhý den se Carrie otráví a Cathy se rozhodne svou zlou matku Corrine zničit. Christopher nechce Cathy s pomstou pomáhat, a tak Cathy odjíždí sama, aby svedla Barta Winslowa, současného manžela své matky, což se jí podaří, a navíc s Bartem otěhotní. Cathy přijede na bratrovu svatbu, ale večer před svatbou přistihne Sarah sourozence při líbání a svatba je zrušena. Christopher jede s Cathy na matčin večírek, který pořádá u příležitosti přestavby domu, v jehož podkroví věznila své děti. Cathy řekne před všemi hosty vše o minulosti Corrine Winslowové a oznámí své těhotenství s Bartem. Corrinne jde do pokoje své matky, který podpálí, a odejde. Bart se pokusí starou paní zachránit, ale to se mu nepodaří. Dům shoří nejen s Corrininou matkou, ale i s Bartem, a Corrine skončí v ústavu pro duševně nemocné. Cathy s Christopherem se odstěhují do Kalifornie, kde společně, jako manželé Dollangangerovi, vychovávají děti Cathy...

Sledujte Lístky ve větru na Prima LOVE ve 20.15 už tuto neděli.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama