Hvězda Rizzoli a Isles se ukázala se svou slavnou tchýní

Sasha Alexander z Rizzoli a Isles si úplnou náhodou vzala syna nejkrásnější ženy na světě. Sofie Loren je prý nejlepší tchýní pod sluncem.
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (7) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co budou ve čtvrtek řešit Rizzoli a Isles?

Smrt šestnáctileté dívky, která je nalezena na odlehlém místě v kleci, zasáhne celý policejní tým. Mauře se přihlásí bývalý spolužák. Něco ví, ale zdráhá se to prozradit...

Jak to všechno dopadne, uvidíte samozřejmě ve čtvrtek na Prima LOVE ve 20.15!

Sasha Alexander a tchýně Sofie Loren

O tom, že si herečka Rizzoli a Isles před deseti lety vzala za muže Itala jsme vás už informovali. Stejně jako o tom, že její tchýní je hvězdná italská herečka Sofie Loren, která ve svých letech vypadá lépe než většina žen o polovinu mladších.

Sasha Alexander z Rizzoli & Isles slaví deset let manželství
Sasha Alexander z Rizzoli & Isles slaví deset let manželství
Instagram.com

Sasha Alexander se s manželem Eduordem potkala už na konci devadesátých let, kdy studovali v jižní Kalifornii filmovou školu. V tu dobu byli pouze přáteli. Pověstná jiskra přeskočila až o pár let později, kdy se herečka s producentem potkali znovu. Psal se rok 2004, už v roce 2006 porodila Sasha Alexander dceru. Ta se jmenuje i podle své slavné babičky Lucie Sofia Ponti. 11. srpna roku 2007 si Sasha se svým italským snoubencem řekli ano ve švýcarské Ženevě. Manželé spolu mají dvě děti a letos v srpnu společně oslavili deset let spokojeného manželství.

MANŽELSTVÍ SASHY ALEXANDER SE VYDAŘILO, NAROZDÍL OD JEJÍ KOLEGYNĚ Z RIZZOLI A ISLES

Sasha Alexander má se svou tchýní perfektní vztah. Sofii Loren totiž obdivuje nejen jako krásnou ženu a talentovanou herečku, ale také jako úspěšnou matku. A teď svou tchýní, která letos oslavila třiaosmdesát let, konečně ukázala na svém Instagramu i světu!

SASHA ALEXANDER VYSEKLA SOFII LOREN POKLONU.

Sledujte Sashu Alexander v seriálu Rizzoli a Isles na Prima LOVE ve čtvrtek ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama