Hvězda Myšlenek zločince se prý za dvacet let moc nezměnila. Podívejte se na strašidelnou fotku z dětství!

Matthew Grey Gubler hraje udatně už více jak deset let geniálního dr. Reida. Nedávno také režíroval jeden z hororových dílů Myšlenek zločince.
Myšlenky zločince - 6 hlášek Dr. Reida - Obrázek 2
Myšlenky zločince - 6 hlášek Dr. Reida - Obrázek 2
CBS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v pondělních Myšlenkách zločince?

Speciální jednotka BAU bude mít tentokrát co dočinění s opravdovým sadistou a nečeká ji lehký úkol.

Pro profilovací tým FBI je prioritou dopadení žháře, který před založením požáru spoutá v budově dvě děti, protože mu nejde jen o požár, ale i o muka s upálením zaživa spojené…

Sledujte na Prima LOVE ve 20.15 každé pondělí Myšlenky zločince

Představitel dr. Reida natáčel a režíroval jako strašidelný klaun

Herec Matthew Grey Gubler má opravdu jedinečný vkus, což všichni fanoušci Myšlenek zločince vědí moc dobře. Nejen jeho kresby jsou strašidelné, ale i jeho reálné obydlí připomíná strašidelný hrad z béčkových hororů ze 70. let stejně jako jeho oblečení, které leckdy vypadá, jako kdyby je vytáhl z košů second handů (miluje hlavně svetry).

Ale i to je všemi milovaný Matthew Grey Gubler, který se kdysi živil jako model a do L.A. přišel kvůli tomu, aby se stal režisérem. Jenže pak přišla nabídka na nový seriál Myšlenky zločince a na několik let se atraktivní mladík profesně rýpal v herecké branži.

JAK ZAČALO REŽÍROVÁNÍ MYŠLENEK ZLOČINCE?

Před několika lety se ale rozhodl splnit si svůj sen a začal režírovat dokonce samotné Myšlenky zločince, ačkoliv jen po epizdoách. A na svůj poslední televizní režijní kousek  upozorňuje na svých sociálních sítích i teď. Jedná se o nejčerstvější premiéru epizody Myšlenek zločince, která bude celá o klaunech. A rozhodně nebudou roztomilí.

CHCETE RADY O LÁSCE OD ÚSPĚŠNÉHO HERCE MATTHEW GREY GUBLERA?

Myšlenky zločince
Myšlenky zločince

Jak se Matthew Grey Gubler svěřil na Instagramu, zjistil, že se od jeho dětství v podstatě nic moc nezměnilo. Sám se totiž během natáčení navlékl do strašidelného klaunského oblečku stejně jako před lety. Jediná změna je, že teď prý lidi straší rád schválně a ještě za to dostává zaplaceno.

Na tento speciální díl, který měl premiéru v Americe teprve nedávno, si budete muset ještě chvíli počkat, ale na Prima LOVE pro vás máme i další skvělé epizody, které můžete vidět vždy v pondělí ve 20.15!

Reklama
Reklama