Herečku z Rizzoli & Isles mohli potkat i Češi. Projezdila celou Evropu!

Nejen kvůli jejím srbským kořenům můžete skoro každé léto potkat herečku z americké krimi Rizzoli & Isles všude možně po Evropě. Nedávno navštívila dokonce i Čechy oblíbené Chorvatsko a oslavila tam důležité životní výročí.
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (10) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte na Prima LOVE tento čtvrtek?

Každý čtvrtek se o vaši pozornost snaží dvě ženy, které pro ránu občas nejdou daleko. Co uvidíte v americké krimi Rizzoli a isles?

Muž, kterému zbývá jen několik měsíců života, žádá policistu, aby obnovil pátrání v případu žhářství. Zemřela při něm jeho žena a sedmiletá dcera a on z něj byl neprávem obviněn...

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE tento čtvrtek ve 20.15.

Cesta po Evropě s hvězdou Rizzoli & Isles

Sasha Alexander je hereččin pseudonym, celým jménem je to Suzana S. Drobnjaković, a tak u ní můžete jasně pocítit, že má evropské kořeny – přesněji pochází ze Srbska. Ani její manžel, s kterým přes rok žije ve Spojených státech, se rozhodně nedá počítat mezi Američany. V srpnu 2007 si vzala režiséra Edoarda Pontiho, syna herečky Sophie Loren. S ním má dceru Luciu Sofiu a syna Leonarda Fortunata. Mluví srbsky, anglicky a italsky, a tak je zkrátka cesta do Evropy minimálně jednou ročně nevyhnutelná.

Herečka se objevila i v Dubrovníku
Herečka se objevila i v Dubrovníku

Zvlášť ve chvíli, kdy se svým manželem oslavila letos v srpnu kulaté výročí svatby. Sasha Alexander tak na svoje sociální sítě poslala všechny momentky ze svého léta roku 2017. Jednalo se skutečně o cestu po jižní Evropě. Povinná zastávka musí být samozřejmě v Itálii, kde celá rodina navštíví babičku a tchyni Sofii Loren, ale americkou herečku mohli Češi potkat i v chorvatském Dubrovníku.

Jedna z jejích dalších cest směřovala do Řecka a pokračovala do Černé hory.

 

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE ve 20.15 každý čtvrtek!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama