Herec ze seriálu Hawaii 5-0 odešel kvůli diskriminaci. Co dělá teď? Má vlastní seriál!

Daniel Dae Kim odešel po dlouhém vyjednávání s produkcí Hawaii 5-0. Bývalá hvězda seriálu Ztraceni se rozhodla, že se diskriminací nenechá ušlapávat donekonečna, a sama si vytvořila práci snů!
Hawaii 5-0 VII (4) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v pátečním seriálu Hawaii 5-0?

Speciální agenti 5-0 budou čelit dost nepříjemnému případu. Policisté z 5-0 musí zachránit Steva McGarretta a Alicii Brownovou, které unesl sériový vrah…

Jak to všechno dopadne, uvidíte v pátek ve 20.15 na Prima LOVE.

Odvážný odchod herce

Daniel Dae Kim poděkoval televiznímu kanálu a hlavně fanouškům s oficiálním důvodem, že se s CBS nedomluvili na další smlouvě, a Kim se tak rozhodl opustit celý projekt. Nakonec nebyl sám, společně s ním úspěšný televizní projekt opustil i jeho kolega. Jak se totiž ukázalo, v jednadvacátém století oba dva herci Hawaiie 5-0 s asijskými kořeny brali o deset až patnáct procent méně než jejich bílí kolegové. A jelikož se jejich bílí kolegové k nerovnému odměnování nevyjádřili, Daniel Dea Kim a Grace Park ze seriálu odešli, nenašli zastání na žádné straně barikády.

O DISKRIMINACI V HAWAII 5-0 SE DOZVÍTE VÍCE TADY

Bláznivý krok pro jedny, odvážný krok pro druhé. Kim rozhodně nezahálel a vytvořil si svou vlastní show, na které může pracovat. Tentokrát ne jako herec, ale jako producent.

Seriál Dobrý doktor přivedl na americké televizní obrazoky Daniel Dae Kim
Seriál Dobrý doktor přivedl na americké televizní obrazoky Daniel Dae Kim

Dobrý lékař

Kim tak situaci vyřešil po svém a rozhodl se na americké obrazovky přenést remake korejského úspěšného seriálu pro Američany. Podle jeho kolegy na place vytváří dobrou atmosféru a snaží se v rámci svých zkušeností podpořit každého herce. "S každým hercem, který je na place, mluví a říká mu, že kariéra začíná takovými malými rolemi, ale za x let dál už může být daleko výš. Kdykoliv ho vidím s lidmi mluvit, obdivuju ho jako člověka, herce a jako producenta," tvrdí Sebastian Lee, jenž mu pomáhá show produkovat.

Sledujte Hawaii 5-0 na Prima LOVE ve 20.15 každý pátek!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama