Herec seriálu Hawaii 5-0 měl být James Bond. Roli mu vyfoukl Daniel Craig!

V roce 2005 se po úspěšném představiteli agenta 007, Pierci Brosnanovi, usilovně hledal nový James Bond. Jak už víme, agentem s povolením zabíjet se stal Daniel Craig. Herec ze seriálu Hawaii 5-0 byl ale hodně blízko. Co se nepovedlo?
Hawaii 5-0 VI (13) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v pátek v krimiseriálu Hawaii 5-0?

Každý pátek večer na Prima LOVE patří kriminálnímu seriálu Hawaii 5-0. Lou se vydává vyrovnat starý účet se svým bývalým parťákem, který byl podezřelý z vraždy manželky… Americký kriminální seriál (2015).

V seriálu hrají A. O'Loughlin, S. Caan, D. D. Kim, G. Park a další

Podívejte se na Prima LOVE ve 20.15 už tento pátek!

CHCETE SE O SERIÁLU HAWAII 5-0 NA PRIMA LOVE DOZVĚDĚT VÍCE?

Novým Jamesem Bondem mohl být Alex O´Loughlin z Hawaie 5-0

Hlavní představitel krimiseriálu umístěného na krásném souostroví Havaje se opravdu mohl stát slavným agentem 007. Potřeboval k tomu jen trochu štěstí, ale to se bohužel nezdařilo. Sám australský rodák se vyjádřil, že zahrát si Jamese Bonda by pro něj byl splněný sen. Ten se sice nevydařil, ale na začátku roku 2017, kdy se uvažovalo, kdo převezme roli po Danielovi Craigovi, se myšlenky na Alexe zase pěkně oprášily.

5 NEJLEPŠÍCH HLÁŠEK ZE SERIÁLU HAWAII 5-0 NA PRIMA LOVE

Tedy alespoň u jeho fanoušků, kteří ho milují nejen jako detektiva na Havaji, ale O´Loughlin si zahrál v minulých letech podobnou roli Micka St. Jonesa v Moonlightu, kde nabral enormní počet fanoušků.

Role Jamese Bonda ale jednačtyřicetiletému Australanovi znovu utekla, jelikož Daniel Craig nečekaně podepsal v roce 2017 smlouvu na další díl agenta 007 (a nejspíš už definitivně poslední).

Bojoval proti budoucímu Supermanovi

Henry Cavill potvrdil, že se Superman vrátí v ikonickém černém obleku
Henry Cavill potvrdil, že se Superman vrátí v ikonickém černém obleku

Ke castingům a kamerovým zkouškám letos tedy nedošlo, ale došlo na ně v roce 2005, kdy byl jedním z vyvolených režiséra Martina Campbella, jenž režíroval Zlaté oko v roce 1995. Vedle něj stál v roce 2005 během kamerových zkoušek tehdy i Angličan Henry Cavill, jenž měl podle všech o něco větší šanci, nakonec se ale ukázalo, že je na roli Bonda příliš mladý. Cavill se ale v pozdějších letech dočkal slavné megarole Supermana a Alex O´Loughlin hlavní role v Hawaii 5-0.

Sledujte Hawaii 5-0 na Prima LOVE každý pátek ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama