Gilmorova děvčata se dnes vracejí na Prima LOVE

Nejupovídanější matka s dcerou v celé Americe se vrací na české obrazovky. Prima LOVE od pondělí v 17.00 začíná vysílat seriálový fenomén Gilmorova děvčata!
Platy hereček ze seriálu Gilmorova děvčata
Platy hereček ze seriálu Gilmorova děvčata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lorelai a Rory byla po dlouhá léta dvojice matky a dcery, které jsme rádi sledovali na našich televizních obrazovkách. Televize Prima LOVE po úspěšném odvysílání v roce 2018 vrací příběhy a ostrovtip Gilmorových děvčat zpět na obrazovky.

Matka Lorelai a dcera Rory žijí v městečku StarsHollow. Okouzlující, malé a tak trošku zastrčené městečko proslulo idylicky zelenými trávníky před malebnými dřevěnými domy a tolika podivuhodnými postavičkami, že hravě zalidní každou slavnost, vinobraní nebo piknik. Právě tady se setkáváme s tvrdohlavou třicátnicí Lorelai Gilmorovou (Lauren Graham), která si zařídí pěkný, pohodlný, kávou provoněný život nejen pro sebe, ale i pro svou podobně umíněnou dospívající dceru Rory (Alexis Bledel).

KDE SE VZALA INSPIRACE LORELAI GILMOROVÉ? EXISTOVALA?

Gilmorova děvčata I (1) - upoutávka
Gilmorova děvčata I (1) - upoutávka

Gilmorova děvčata a jejich životy

Jenže když Rory přestává snít o budoucích studiích na privátní škole a Harvardově univerzitě a místo toho se zaměří na kluky a vlastní dospěláckou soběstačnost, Lauren v ní najednou vidí stejnou rebelku, jakou byla sama – před 16 lety. Slavný komediálně-dramatický seriál Gilmorova děvčata zaujal zvídavé diváky a nadchnul náročné kritiky. Zaměřuje se na vztah mladé nekonvenční matky s inteligentní náctiletou dcerou a jeho hlavním tématem jsou trable s rodinou, láskou, přátelstvím, vzděláváním, ambicemi, zklamáním a generačními i společenskými rozdíly. Pečlivě promyšlené zápletky jsou prošpikované zábavnými popkulturními vtípky a narážkami. Původních sedm řad nedávno doplnila minisérie s podtitulem Rok v životě.

GILMOROVA DĚVČATA BUDOU SLAVIT 19 LET, JAK SE POSTAVY ZMĚNILY?

Sledujte Gilmorova děvčata na Prima LOVE každý den v 17.00!

Reklama
Reklama