Filmové léto online nabídne 3 romantické komedie o svatbách

Léto, láska a svatby, to je kombinace, která patří zásadně k sobě. Podívejte se na několik takových filmů online na Prima LOVE. Pustit si je můžete kdykoliv a kdekoliv se vám bude chtít!
Nevěsta na útěku: Julie Roberts
Nevěsta na útěku: Julie Roberts

reklama

Pokud máte letní náladu, je důležité prožít ten správný příběh! Romantickou lásku v New Yorku, osudovou přitažlivost na tanečním parketu, spalující vášeň zakázaného uvolnění, nebo mrazení z pohledu na zralé kukuřičné pole.

Každý týden vám vybíráme tři příběhy, na které se můžete podívat zdarma online. Dobrodružství, které vás potěší, pobaví i rozbrečí. Přejeme vám krásné filmové léto!

BOJÍTE SE RÁDI, PODÍVEJTE SE NA 3 HORORY, KTERÉ MŮŽETE VIDĚT ONLINE

Před svatbou ne!

Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede, a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 300 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu. Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Connersová a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů.

Na snímek se můžete podívat kdykoliv online na Prima LOVE TADY

Bratranci v akci

Yolanda před svatbou oznámí Diegovi, že si ho nevezme. Ženich je zdrcený a hledá oporu u svých dvou bratránků. Ti se ho ujmou a společně si vyrazí na venkov, kde jako děti trávili prázdniny a kde žije i jeho první holka.

Diegova pomsta je jednoduchá: svést znovu svou dětskou lásku, překrásnou Martinu. Když už se mu to začíná dařit, vtrhne mu znovu do života Yolanda s podezřením, že je těhotná. A Diega čeká těžká volba..

Bratrance v akci můžete sledovat online na Prima LOVE TADY

Polská svatba

Americká tragikomedie vypráví příběh početné rodiny polských přistěhovalců, kterým s šarmem a neutuchající energií vládne krásná matka dospělých dětí Jadiza. Milující, hrdá a vášnivá žena porodila své první dítě v patnácti letech, ale její potomci jsou k ní připoutáni pomyslnou pupeční šňůrou i v dospělosti. Stejně tak jako své blízké, miluje Jadiza život a užívá jej plnými doušky. Rodina jí každý den připravuje plno zážitků. Nejstarší Ziggy zvládá zatím trochu těžko povinnosti novomanžela a tatínka, snacha Sofie by si ještě užívala mládí místo přebalování věčně křičícího dítěte.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polská svatba

Mladičká Hala je sice zvyklá na toto emotivní a excentrické prostředí, ale zdaleka ještě nezná svět kolem sebe. Pomalu vylétá z pod ochranných křídel otce Bolka, který je zvláštní kombinací ušlápnutosti a furiantství. Přispěje k tomu i setkání s tmavookým mladíkem v policejní uniformě. Láska se v této rodině ale nevyvíjí obvyklým způsobem. Řídí se instinktem, citem a není v ní místo pro přetvářku. Vše lidské je zde svaté a žádný problém není neřešitelný.

Podívejte se na Polskou svatbu online. Celý film najdete na Prima LOVE TADY

reklama

reklama