Doktorka Quinnová bude léčit na Prima LOVE

Jedna z prvních seriálových lékařek v hlavní roli uměla divákům srdce vždy zahřát. Doktorka Quinnová přichází 11. 1. na Prima LOVE s dvěmi epizodami denně po 18. hodině.
Doktorka Quinnová bojuje proti společenským stereotypům
Doktorka Quinnová bojuje proti společenským stereotypům
archiv Prima

reklama

Dobře vychovaná mladá žena a vzdělaná doktorka Michaela „Mike” Quinnová se po smrti otce přestěhuje z „civilizovaného” Bostonu na Divoký západ. V městečku Colorado Springs, kde čekali muže, vyvolávají její východní přízvuk, oblečení i názory mnoho rozruchu. Volnomyšlenkářská doktorka bojuje nejen s nemocemi a zraněními, ale i s předsudky, sexismem, náboženským fanatismem a špatným svědomím pracující matky. Jenže doktorce Quinnové žádná nepřízeň osudu ani život na hranici civilizace vaz rozhodně nezlomí.

Mladá, odhodlaná a odvážná doktorka Michaela „Mike” Quinnová (Jane Seymour) se po smrti otce přestěhuje z „civilizovaného” Bostonu na Divoký západ. Otevře si praxi v městečku Colorado Springs a bojuje každý den nejen se zákeřnými nemocemi a krvavými zraněními, ale i s předsudky, sexismem, náboženským fanatismem a špatným svědomím pracující matky. Mike Quinnová je rozenou bojovnicí, ale ani vzdělání nepřipravilo dobře vychovanou ženu z bohaté rodiny na život na hranici civilizace.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Doktorka Quinnová I (1) - upoutávka

 

Quinnová bude bojovat proti společenským stereotypům

Místní lidé jsou drsní stejně jako počasí a její přízvuk, oblečení ani názory se mezi ně vůbec nehodí. Co hůř, obyvatelé městečka očekávali doktora – a ne volnomyšlenkářskou ženu odkudsi z východu. Nezlomná doktorka Quinnová se přesto dokáže prosadit i navzdory nepříznivému osudu a postupně přesvědčuje okolí, že jí žádný Divoký západ vaz rozhodně nezlomí. Jako jedna z prvních doktorek na americkém západě, matka, a nakonec i manželka se výrazně podepíše na životech všech v Colorado Springs.

Doktorku Quinnovou můžete sledovat od 11. 1. každý den v 18.10 na Prima LOVE.

reklama

reklama