David Boreanaz ze Sběratelů kostí ukázal o Vánocích rodinu. Víte, jak vypadají jeho sestra a rodiče?

Představitel Boothe ze Sběratelů kostí oslavil Vánoce, jak se sluší a patří – se svou rodinou. Jak vypadá jeho sestra a milovaní rodiče, na které David Borenaz nedá dopustit?
Sběratelé kostí - David Boreanaz s manželkou
Sběratelé kostí - David Boreanaz s manželkou

reklama

Co uvidíte ve čtvrtečních Sběratelích kostí?

Policisté objeví mrtvolu ženy, kterou někdo rozčtvrtil a polil žíravinou. Další zranění ukazují na domácí násilí.

Policisté objeví na bývalých jatkách mrtvolu ženy. Je rozřezaná pilou a politá žíravinou. Zranění ukazují na domácí násilí. Je to Melinda Perkinsová, choť chirurga Bradleyho Perkinse. Manželé byli sedm let a podle něj už spolu rok nežijí. Podle GPS v jejích hodinkách FBI zjistí, že Melinda byla v době vraždy sto metrů od jatek. Stojí tam bruslařský okruh, jehož majitelem je Nick Bennet. Jízda na kolečkových bruslích po okruhu je drsný sport, což by vysvětlovalo Melindina zranění. Její kolegyně Emily řekne Boothovi a Kůstce, že přibližně v době, kdy se udála vražda, šli všichni po závodu do baru. Melinda se omluvila...

Více uvidíte ve Sběratelích kostí ve čtvrtek ve 21.05!

David Boreanaz a jeho rodina

Rodiče Davida Boreanaze
Rodiče Davida Boreanaze

Jako správný syn, otec a manžel strávil Vánoce a Nový rok slavný herec ze Sběratelů kostí se svými nejbližšími. Kromě své vlastní rodiny David Boreanaz nezapomíná ani na své rodiče a dvě sestry. Na Instagramu se během Vánoc a Nového roku pochlubil fotkami svých nejbližších.

Speciálně na své rodiče, kteří jsou spolu už více než čtyřicet let, nedá dopustit. Jeho tatínek je dokonce bývalá televizní hvězda. Davidův otec Dave Roberts (vlastním jménem David Boreanaz, má italské kořeny) byl známý jako moderátor předpovědi počasí na stanici WPVI-TV a moderoval televizní odpolední pořad, jeho matka Patti (poloviční Slovenka s irskými, německými, francouzskými a švýcarskými kořeny) pracovala v cestovním ruchu. David Boreanaz není jedináčkem, jak můžete vidět na fotce z jeho Instagramu, má dvě starší sestry.

A jednu sestru ukázal i svým fanouškům na Instagramu.

DAVID BOREANAZ MĚL PŘED MANŽELSTVÍM VELICE PESTRÝ OSOBNÍ ŽIVOT

HVĚZDA SERIÁLU SBĚTATELÉ KOSTÍ BYLA VYDÍRANÁ KVŮLI SVÉMU MILOSTNÉMU POMĚRU

PŘEDSTAVITELKA KŮSTKY SE DAVIDA BOREANAZA ZPOČÁTKU BÁLA. PROČ?

Sledujte Sběratele kostí ve čtvrtek ve 21.05 na Prima LOVE.

David se svou sestrou
Autor: Instagram.com David se svou sestrou

reklama

reklama