Čtyřiačtyřicetiletý Sherlock se módy nebojí. Stejně staré Čechy by strčil do kapsy!

Anglický představitel Sherlocka Holmese Johnny Lee Miller má módu rád a rozhodně mu nestačí džíny a vytahané tričko. Kromě natáčení Sherlocka Holmese: Jak prosté žije aktivním životem sportovce a je dokonalým otcem. Podívejte se na jeho módní volby během roku.
Sherlock Holmes: Jak prosté IV (4) - upoutávka

Co uvidíte ve středu večer na Prima LOVE?

Sherlock a Joan řeší případ zmizelé laborantky z nemocnice, kde Joan dříve pracovala. Když objeví její kostru mezi učebními pomůckami pro studenty medicíny, stane se z toho případ vraždy.

Jak to všechno dopadne, to se dozvíte už ve středu večer ve 20.15 na Prima LOVE.

Móda Sherlockovi není cizí

Johnny Lee Miller pochází z Anglie, a ta je známá tím, že mladí muži a muži obecně si na sebe a svoje vzevření dávají záležet. Takže když jim padne čtyřicítka, nenarvou se do džínů a vytahaného trička s tím, že to tímto stylem doklepají až do smrti. V britských velkých městech potkáte muže s vypasovanými kabáty, kvalitními džínami a dokonalými čistými botami.

S cool holkama ze štábu si padnul do noty
S cool holkama ze štábu si padnul do noty

Takový je i Johnny Lee Miller, jenž několik let hraje britského Sherlocka Holmese žijícího v New Yorku. A New York se mu vryl do kůže i v rámci módního stylu, dost možná tomu pomohl i bojový sport jiu jitsu, kterému se herec věnuje na vysoké úrovni. A tak v jeho šatníku najdete sice vypasované kabáty a stylové obleky, když jde na večeři se svým desetiletým synem a manželkou, stejně jako mikiny a stylová trička. Jedním z jeho zdrojů inspirace jsou také kostymérky a styloví členové seriálového štábu. Zkrátka Johnny Lee Miller se pohybuje mezi mladými lidmi nebo mezi lidmi, kteří módě rozumějí, a je to znát i na něm!

VÍTE, DO ČEHO OBLÉKAJÍ V SERIÁLU SHERLOCK HOLMES LUCY LIU? MŮŽETE SI TO POŘÍDIT I VY.

Podívejte se sami na jeho módní výběr, kterým se často chlubí:

Na luxusní večeři si obleče kvalitní oblek
Na luxusní večeři si obleče kvalitní oblek

Sledujte Sherlocka Holmese ve 20.15 každou středu na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama