Co vás čeká v osmé řadě Castla na zabití? Nový člen týmu, nebo sok v lásce?

Na Prima LOVE můžete vidět v úterý osmou řadu seriálu Castle na zabití. Co uvidíte v osmé sérii? Čeká Richarda a Kate rozchod?
Castle na zabití VIII (3) - upoutávka

reklama

Co uvidíte v Castlovi na zabití toto úterý?

Ve třetím dílu samozřejmě půjde o život. Zatímco Beckettová pokračuje ve vyšetřování smrti pěti bývalých kolegů, ostatní detektivové se zabývají případem studenta zavražděného v Central Parku, který se před smrtí účastnil podivného experimentu...

Těšte se na úterní večer s Castlem na zabití ve 20.15 na Prima LOVE.

Přijde v osmé řadě Castla na zabití sok v lásce?

Richard Castle navždy. Autoři seriálu potvrdili, že diváci v osmé řadě rozhodně nepřijdou o milovanou dvojici Richard–Kate, jsou si totiž správně vědomi, že na těchto dvou charakterech má celá televizní show svoje pevné základy. Fanoušci by je jinak pořádně hnali!

"Vztah Richarda a Kate je DNA celého seriálu, proto rozhodně nečekejte žádné milostné trojúhelníky, diváci už od začátku vědí, že ti dva se milují, jejich vztah je stabilní jednotkou," vysvětluje producent Terence Paul Winter a sází tak na jistotu.

Nová postava v seriálu

Castle na zabití - nová postava Vikram Singh
Autor: ABC Castle na zabití - nová postava Vikram Singh

Alexi Hawley, jedna z dalších televizních producentek, prozradila, že ani příchod nové postavy neohrozí lásku těch dvou. Do policejního týmu totiž nastoupí nová ženská postava.  Pochází ze Scottland Yardu a jmenuje se Hayley Vargas (ztvární ji Toks Olagundoye).

Nebude však jediná, do týmu Castla na zabití přibude i nový technický analytik Vikram Singh (Sunkrish Bala).

Více uvidíte v úterý od 20.15 v dalším dílu seriálu Castle na zabití na Primě LOVE.

reklama

reklama