Co přimělo autory Sběratelů kostí přijmout Emily Deschanel? Kůstka neudělala krok zpět!

Sběratele kostí můžete sledovat na Prima LOVE každé úterý ve 20.15. A pokud je nestihnete v televizi, vždy si celý díl můžete pustit online na iPrima.cz. Mimochodem, víte, co přimělo autory Sběratelů kostí zaměstnat právě Emily Deschanel? Šlo v podstatě o malý krok, ale velké gesto.
Sběratelé kostí XI (19) - upoutávka

Co uvidíte v úterných Sběratelích kostí?

Na Prima LOVE můžete každé úterý ve 20.15 sledovat další premiérové díly Sběratelů kostí. Booth a Kůstka pátrají po vrahovi slavného hokejisty, jehož tělo bylo na jezeře nalezeno rybáři. Při vyšetřování naráží na napjaté vztahy mezi hráči, manažery a fanoušky týmu…

Proč Emily Deschanel získala práci snů ve Sběratelích kostí?

Pro neznámou herečku živící se jako číšnice v Los Angeles je role v americkém seriálu, ač může být sebehloupější, vytáhnutí pověstného trnu z paty. A to hlavně ekonomicky, protože jak se říká, složenky se neptají. Získat roli v seriálu, jenž si zamilují diváci v podstatě během první epizody, když je kvalitně napsaný a zrežírovaný, je v podstatě výhra v životním jackpotu, která se stane jen vyvoleným hercům a herečkám. A Emily Deschanel takové štestí před několika lety měla, když nastoupila do castingu budoucí krimi Sběratelé kostí.

Sběratelé kostí, Dr.Temperance (Kůstka) Brennanová, 4
Sběratelé kostí, Dr.Temperance (Kůstka) Brennanová, 4

JAK VZPOMÍNÁ NA PRVNÍ SETKÁNÍ KŮSKA S BOOTHEM? PŘEČTĚTE SI VÍCE NA IPRIMA.CZ

Hlavní mužská postava detektiva byla už dávno vybraná, měl se jím stát populární David Boreanaz, miláček všech žen ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů. K pohlednému svalovci se měla najít žena, která se mu nesmí podvolit. Kůstka je trochu nerd, trochu asociál a dokáže život popisovat z té sarkastické stránky. Taková Emily Deschanel přesně byla. Nutnou vyzařující inteligenci měla. Co jí pomohlo k úspěchu?

Sběratelé s kostí - Kůstka a Booth selfie
Sběratelé s kostí - Kůstka a Booth selfie
archiv

Emily Deschanel neustoupila

Ačkoliv už byla k roli Kůstky předvybrána jiná herečka, Emily Deschanel okouzlila autory natolik, že to ona nakonec měla roli jistou. Autor Sběratelů kostí, Hart Hanson, vzpomíná na to, že chemie mezi Davidem a Emily fungovala okamžitě.

Na jeden důležitý prvek v rozhodování o tom, kdo bude hrát Kůstku, si však pamatuje velice dobře. Když totiž David Boreanaz při přehrávání scén přistoupil o krok blíže k herečce, každá ustoupila o krok zpět. Až na Emily Deschanel, která zůstala stát na místě stejně jako by to udělala její seriálová postava.

To v podstatě rozhodlo o více jak deseti letech života Emily Deschanel jako seriálové Kůstky.

Tu uvidíte na Prima LOVE toto uterý ve 20.15!

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama