Co nevíte o sexy Shemarovi Moorovi z Myšlenek zločince: nemocná matka, fitness plán, ale i chuť skončit

Shemar Moore před dvěma lety opustil úspěšné Myšlenky zločince, vy ho ale můžete naštěstí stále sledovat na Prima LOVE ve 20.15 každé pondělí. A pokud vám něco o něm uteklo, máme pro vás všechny informace.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Myšlenky zločince XI (18) - upoutávka

reklama

Co uvidíte ve 20.15 v pondělí na Prima LOVE?

Sotva se Derek Morgan vrátil do týmu a začal znovu pracovat, je postřelena jeho těhotná žena. Aaron Hotchner ho vyřadí z vyšetřování, Derek se ale rozhodne jednat na vlastní pěst…

Více uvidíte na Prima LOVE v Myšlenkách zločince!

Shemar Moore a jeho fitness plán

Myšlenky zločince - Shemar Moore bez trička
Autor: CBS.com Myšlenky zločince - Shemar Moore bez trička

Jestli si na tomto čtyřicátníkovi někdo něčeho všimne na první dobrou, je to zaručeně jeho vypracované tělo. Ale ani to není zadarmo a Shemar Moore rád dává inspiraci druhým. Přečtěte si něco o jeho fitness plánu, který zahrnuje posilování, ale i outdoor aktivity.

FITNESS SHEMARA MOORA Z MYŠLENEK ZLOČINCE

Původ a strasti Shemara Moora

Shemar Moore patří mezi opálené krasavce a také mezi mulaty. Otec je Afroameričan, matka je běloška. Shemar Moore se narodil v roce 1966, kdy stále panovala rasová segregace a zakázání rasismu bylo teprve v plenkách.

SHEMAR MOORE JE PLOD ZAKÁZANÉHO OVOCE

Fenomén Baby girl

Neskutečná láska mezi ajťačkou Penelope a Derekem Morganem už patří mezi seriálový fenomén. Přečtěte si něco více o tom, jak vlastně taková přátelská láska vznikla.

SHEMAR MOORE VZPOMÍNÁ NA LÁSKU K PENELOPE

Myšlenky zločince - Shemar Moore se svou "baby girl"
Myšlenky zločince - Shemar Moore se svou "baby girl"

Selfie

Selfíčka? Ty Shemar Moore může. Podívejte se na jeho nejlepší. Většinou jsou totiž z natáčení Myšlenek zločince, které uvidíte v pondělí na Prima LOVE ve 20.15!

NEJLEPŠÍ SELFIE SHEMARA MOORA

reklama

reklama