Chcete znát míry představitelky Jane Rizzoli? Ani po porodu třech dětí se nezměnily!

Vypadá jako exotická kráska, ale jinak je to čistokrevná Američanka z Texasu. Přesto si už od třnácti let vydělávala jako modelka a ve světe modelingu to dotáhla na ty nejvyšší mety. Ačkoliv mola vyměnila za seriálový plac, její míry se skoro vůbec nezměnily. Angie Harmon se nestydí a mluví otevřeně.
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VII (11) - upoutávka

reklama

Ve čtvrtek se těšte na životní změnu Jane Rizzoli

Co uvidíte ve čtvrtečním dílu Rizzoli & Isles: Vraždy z pitevny? Rizzoli společně se svou kamarádkou mají na krku další záživný případ. Jenže Jane má pro všechny dost zajímavou novinku – dostala nabídku na policejní práci, která se neodmítá. Jako instruktorka FBI by měla odjet do Washingtonu. Maura jí to přeje, ale tím se naruší jejich přátelství. Nebo ne?

Jak to dopadne, uvidíte už ve čtvrtek na Prima LOVE ve 20.15!

Seriálová topmodelka a její míry

Představitelka drsné vyšetřovatelky Rizzoli ze seriálu Rizzoli & Isles se svou postavou může chlubit stále, ačkoliv modeling pověsila na hřebík už před více jak deseti lety. I tak ale pořád miluje módu, jak můžete sledovat na jejím instagramovém profilu.

Angie Harmon začínala s modelingem už jako miminko, když natáčela v porodnici návodný spot o tom, jak se starat o novorozeně. Ve dvanácti letech s modelingem začala vážně koketovat, zatímco v osmnácti už jí svět ležel u nohou. Ačkoliv předváděla hlavně pro americký trh a americké návrháře, vydělala si dostatek peněz na několik let dopředu.

Angie vypadala jako krásná laň
Autor: archiv Prima Angie vypadala jako krásná laň

 

Podívejte se na modelingovou kariéru Angie Harmon, kterou znáte ze seriálu Rizzoli & Isles

Ve svých dvaceti letech byla "koněm" jedné z nepřednějších amerických agentur IMG models, která zastupuje už jen hrstku těch nejlepších modelek světa.

Angie Harmon je otevřená extrovertka, takže nemá problém ani s tím, když se jí zeptáte na výšku a míry. Její výška je úctyhodných 176 cm a po třech dětech nosí velikost 36.

Tělesné míry jsou stále ukázkové: 86,5–61–89 (prsa, pas, boky).

Na modeling je pyšná

Angie Harmon zažila rozkvět a totální boom modelingu, kdy se pohybovala v devadesátých letech mezi topmodelkami jako byla Tyra Banks, Claudie Shiffer a Cindy Crowford. Jak sama říká, modeling byl pro ni spíš velkou zábavou, za kterou ještě dostala královsky zaplaceno. Podle světových modelek se ale modelingový byznys dost změnil. Kdysi se fotilo z radosti a po práci ještě modelka pózovala fotografovi pro umělecké fotografie. Teď už se v modelingu chodí do práce jako do jakékoliv jiné – od devíti do pěti.

Sledujte Rizzoli & Isles ve čtvrtek ve 20.15!

reklama

reklama