Chcete vědět, jak teď vypadá Stefanie z Pobřežní hlídky?

Bez prsou je pořád. I když ji nikdo z nás jinde neviděl než ve slavné Pobřežní hlídce jako Stefanii Holden s červeným plovákem, vězte, že Alexandra Paul herectví nepověsila na hřebík. Na Prima LOVE můžete vidět kanadský thriller Záhadný muž, kde hraje hlavní roli.
Záhadný muž - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aby bylo jasno, ona nehraje toho Záhadného muže, ale ženu, jež hraje v kanadském thrilleru psychoterapeutku. Liz je uznávaná terapeutka, která ve svém pořadu v rádiu radí týraným ženám. Když jedné z nich poradí, aby opustila svého manžela, netuší, že se jedná o psychopata, který jí bude chtít zničit život… Liz bude mít v životě tedy pořádné peklo. Přežije?

To uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 už v sobotu!

Nohatá a sportovní Stephanie byla jednoznačně nejslavnější role pro Alexandru Paul. Tato stosedmdesát osm centimetrů vysoká bruneta působila v prsaté Pobřežní hlídce jako zjevení. Zatímco Pamela Anderson slavila svými implantáty obrovské úspěchy v devadesátých letech, kdy plastické operace nabraly na obrátkách, Alexandra vypadala jako U.F.O.

Byla však dostatečně hrdá na svou přirozenou krásu a sportovní postavu, že odolala tlaku společnosti. V době natáčení Pobřežní hlídky jí bylo skoro třicet let a ani teď se nezměnila. Ačkoliv ji většinový divák viděl naposledy v Pobřežní hlídce, Alexandra hrála nejméně v pětasedmdesáti filmech.

Záhadný muži - upoutávka

Kromě Pobřežní hlídky jste tuto milovnici vodních sportů a vegetariánku mohli vidět i v osmi epizodách slavného seriálu Melrose Place. Menším comebackem pak bylo i objevení se v úspěšném seriálu Mad man v epizodní roličce v roce 2008.

Alexandra Paul v Mand man
Alexandra Paul v Mand man

Alexandra kromě boje za práva zvířat bojuje i za ta lidská. V soukromí se účastní různých aktivit, které souvisejí s ochranou životního prostředí. Jelikož je stále tak štíhlá jako kdysi, nedávno na sebe prozradila, že v tělesné kondici se udržuje plaváním a jízdou na kole.

Podívejte se na sobotní thriller Záhadný muž na Prima love ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama