Česká klasika na Love: Vrchní, prchni! Jak teď vypadá brejlatá Douchová?

Páteční večer s Primou love voní českou klasikou. Svěrákův snímek Vrchní, prchni! k ní bezesporu patří. Jak vypadá po pětatřiceti letech nesmělá zaměstnankyně falešného číšníka?
Vrchní, prchni
Vrchní, prchni

Knikupec Dalibor Vrána věru nemá lehké žití. Líbí se ženám, a ty se zase líbí jemu, a protože je Dalibor mužem činu, značnou část jeho poctivě nabytého výdělku polknou alimenty. Svou svízelnou finanční situaci se rozhodne vylepšit způsobem zcela originálním. Využije toho, že si jej lidé v restauracích často pletou s číšníkem a začne inkasovat.

Netrvá dlouho a stane se nepolapitelným fantomem pražských (a později i mimopražských) restaurací, postrachem liknavých číšníků. Je stále odvážnější a úspěšně se mu daří před manželkou i okolím maskovat zdroj příjmů tvrzením, že si vydělává v nočních podnicích hrou na housle. V Karlových Varech se mu podaří husarský kousek, když zorganizuje honičku místních číšníků sám na sebe. Jenže jak se říká, tak dlouho se chodí pro vodu, až...

Vrchní, prchni! - upoutávka

Kde je teď brejlatá Douchová?

Tichá nesmělá dívka, neupravená, nosí velké brýle a chodí v nepříliš atraktivním oblečení. Taková je Douchová, nová prodavačka Dalibora Vrány ve filmu Vrchní, prchni. Právě pro její vzhled si ji Dalibor vybral. Je to totiž velký svůdník, a protože s několika předchozími prodavačkami zplodil několik nemanželských dětí, rozhodl se, že si vybere tu nejméně atraktivní uchazečku.

V průběhu filmu se však Douchová do falešného vrchního zamiluje a je to právě ona, kdo spustí mříž obchodu na strážníka, který pak přijde Vránu zatknout.

Můžeme vidět herečku i teď? Herečka Zuzana Fišerová Svátková se ale za pětatřicet let, co si zahrála Douchovou, změnila k nepoznání!

Podívejte se na reportáž:

TOP STAR - Douchová z Vrchní, prchni!

V pátek večer se dívejte na komedii Vrchní, prchni! na Prima love ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama