Čeho je schopna žena pro lásku? To uvidíte večer na Prima love

Některé ženy dokážou pro muže udělat naprosto všechno. Chodí na plastiky, snaží se zalíbit, ale kanadský thriller Perfektní asistentka vám ukáže daleko horší příklad toho, co je schopná udělat žena pro lásku.
Perfektní asistentka
Perfektní asistentka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kanadský snímek uvidíte na Prima love v sobotu ve 20.15. O čem kanadský thriller Perfektní asistentka je?

Snímek je o ženě, která se snaží pomoci svému šéfovi. Cítí k němu obrovskou lásku. David Wescott je extrémně vyděšený, protože jeho manželka Carol náhle zkolabovala. S dcerkou Isabelle čekají v nemocnici na výsledky prvního vyšetření. Přijede za nimi i jeho asistentka Rachel a vezme šéfovu dcerku domů.

David netuší, že to dělá jen proto, že ho bezhlavě miluje. A to natolik, že v nemocnici jeho manželku zabije. David truchlí a má i obchodní problémy. Rachel se pustí do vydírání, aby dostal zakázku. David jí řekne, že je pro něj víc než asistentka. Rachel si to samozřejmě vyloží po svém. Lstí se postará, aby s Davidem a jeho dcerkou jela do New Yorku. Odstraní z cesty kolegyni – prášky jí způsobí nevolnost. Malá Isabelle je z Rachel nadšená. David jí vděk projeví hodinkami. Ona po něm vyjede, jenže ji odmítne. Stále miluje svou ženu. Posedlosti šéfem si všimnou kolegové a upozorní na ni. David Rachel okamžitě vyhodí…

Co vás v kanadském snímku bude bavit?

Nebezpečně hladová láska, která v leckterých případech bude až hororová...

Budete obdivovat výdrž ženy, která je zamilovaná. A nenechá se ničím odradit. Kéž bychom měly takovou vůli i v ostatních složkách života:-)

Šéf Perfektní asistentky je pěkný mužský!

Napětí, během kterého vám bude běhat mráz po těle...

Koukejte se na Profesionální asistentku na Prima love v sobotu ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama