Castle na zabití nosí dioptrické brýle! Už jste ho viděli?

Každému jednou zaklepe na rameno stáří. Podívejte se na Nathana Filliona, jenž začal cestovat po Japonsku a odhalil svým fanoušků i svůj nový look.
Castle na zabití VIII (17) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v úterý na Prima LOVE?

Rozhodně vás čeká i Castle na zabití, který má v poslední době v poslední sérii starostí na rozdávání. A tentokrát tomu nebude jinak.

Co uvidíte? Okolnosti vraždy pracovníka naftařské společnosti, který se právě vrátil z Turecka, připomenou Castlovi slavné příběhy Tisíce a jedné noci. A také lampu s kouzelným džinem, který plní přání svého pána…

Více můžete sledovat už v úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Brýle a Richard Castle

Drzého Castla jste mohli v seriálu vidět maximálně v brýlích slunečních, ačkoliv dioptrické nosil vždycky. Jak sluší dioptrické brýle herci Nathanovi Fillionovi může každý fanoušek vidět na červeném koberci, kam si Nathan bere často dipotrické brýle s klasickým obdelníkovým tvarem. Ty jsou v dnešní době už trochu zastaralé.

Není se čemu divit, představitel Castla už není žádný mladíček (je mu 46 let), který by potřeboval následovat trendy, ale vyhovuje mu prověřené.

Už minule jsme vás informovali, že Nathan Fillion je momentálně na krásném výletě po Japonsku, kde se byl ukázat na Tokyo comic conu. Kromě Tokya se však rozhodl poznat i bývalé hlavní město Japonska Kjóto.

Během takových výletů se potkal i s malými japonskými školačkami, s kterými komunikoval anglicky. A stály mu za to, aby o nich napsal jeden post na svém Instagramu.

 

Castle na comic conu
Castle na comic conu
Instagram.com

V Japonsku se Nathan Fillion zachytil po dlouhé době v brýlích. Sluší mu? Napiště nám do komentářů.

Sledujte posledné sérii Castla na zabití ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama