Byznys v Americe: Podívejte se, jak může dopadnout najímání lidí, kteří vám hlídali dům

Nedělní večer na Prima LOVE bude ve znamení dalšího amerického thrilleru. Tentokrát se podíváme na zajímavý příběh, který vás nenechá spát. Americká společnost využívá spoustu servisů, na které nejsme v Evropě zvyklí. Jedním z nich je i hlídání domů pověřenými osobami, když jste na dovolené. I to se někdy může zvrtnout.
Nebezpečný host
Nebezpečný host

reklama

Nedělní večer bude díky thrilleru Nebezpečný host velice vzrušující. Americký thriller uvidíte ve 20.15 na Prima LOVE.

Rebecca je profesionální hlídačka domů a Lawrencovi si ji na pár týdnů najmou. Po jejich návratu se však žena stále nemá k odchodu...

Na začátku filmu vidíme, jak se nějaká dívka vrací z vysoké na týden domů, ale tam objeví jen mrtvé rodiče. Ji i jejího přítele pak s největší pravděpodobností zabije dívka, která u jejích rodičů žila. Ta samá dívka se v další scéně dočasně nastěhuje do domu k Lawrencovým. Dívka se jmenuje Rebecca a je to profesionální hlídačka domů. Lawrencovi odjeli na chvíli do domu u jezera, ale nikomu tam není moc dobře, protože tam před rokem zemřela jejich starší dcera. Později se dozvíme, že se Lauren utopila, když pod ní praskl led. Lauren se byla po ledu projít se sestrou Amy, ale ta ji nemohla zachránit. Celá rodina je smutná, a tak se vrací domů dřív.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nebezpečný host - upoutávka

Sara to volá Rebecce, která už dávno stihla prošmejdit celý dům a všechny rodinné fotografie. Sara nabídla Rebecce, aby v domě zůstala, dokud se nebude moct přesunout do dalšího domu, který má hlídat. Rebecca se snaží stát členem rodiny, ale Amy a Kyle jí moc nevěří. Saře ovšem chybí dcera a Rebecca to na ni hraje skvěle. Amy je vůči Rebecce velmi podezíravá a její obavy vzrostou, když Rebeccu pozná v jednom obchodě starší paní a osloví ji jménem Claire.

Sledujte na Prima LOVE americký thriller Nebezpečný host v neděli ve 20.15!

reklama

reklama