Bude Sex ve městě 3? Objevil se další důkaz, že ano!

Sex ve městě je takový fenomén, že se spekulace o dalším pokračování čas od času znovu objeví. Poslední dobou je ovšem těch drbů v showbyznysu čím dál tím více a vypadá to, že filmový Sex ve městě dospěje do trilogie.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to skoro rok, kdy se Sarah Jessica Parker v rozhovoru pro módní časopis In Style nechala slyšet, že by si přála další filmové pokračování příběhu Carrie Bradshaw a jejích kamarádek. Přání je otcem myšlenky, říká se, a v tomto případě by to nemuselo být vůbec daleko od pravdy, protože představitelka Carrie se už léta podílí právě na produkci Sexu ve městě (zpočátku to byl seriál, teď film).

Už o tom mluví i Kate Hudson

Momentálně se dokonce v rozhovoru pro americký časopis Dish Nation prořekla herečka Kate Hudson, která sice nejmenovala, ale vyklouzlo jí, že se mluví o tom, že by filmový Sex ve městě mohl pokračovat. A když už o tom mluví herečka, která se v Sexu ve městě objevila jako host pouze jednou...

Podle tvůrců je v Sexu ve městě stále jeden nevyřčený příběh

Stejně tak se vyjádřil v lednu i jeden z významných filmových producentů Michael Patrick King, že společně se Sarah Jessicou Parker ví, že v Sexu ve městě je pořád jeden nevyřčený příběh v životech seriálových charakterů.

Stejné přání jako Sarrah Jessica Parker vyjádřila i Kristin Davis v rozhovoru pro časopis Haute living: "Slýchám, že lidé o pokračování Sexu ve městě mluví. Ale sama nevím, jestli se něco takového stane. A pokud ano, bude to strašně vzrušující," řekla představitelka Charlott.

Tyto dvě herečky si dokonce veřejně posílaly vzkazy přes sociální síť Twitter. Kristin Davis poslala společnou starší fotografii se Sarah Jessicou Parker z filmové premiéry Sexu ve městě se vzkazem: Chybíš mi. Seriálová Carrie Bradshaw jí poslala odpověď: Ty mě taky. Slyšela jsi ty novinky?

Jedno je jisté, poptávka po dalším pokračování filmu Sexu ve městě na 100 % je. A pokud je i od herců a producentů... Kde si můžeme koupit lístky?

Sex ve městě můžete sledovat na Prima love každý všední den po 22. hodině!

Sarah jessica Parker 2

Sex ve městě: Co vězí za takovým úspěchem?

 

Carrie a její stylové družičky

Oslavte s Love 3. narozeniny kvízem! Jak dobře znáte Sex ve městě?

Miranda Hobbes

Jak se změnila Miranda během sérií v Sexu ve městě?

Reklama
Reklama