Americký fenomén Everwood se objeví na Prima LOVE během svátku boje za demokracii

17. listopad je jeden z nejdůležitějších dnů českých dějin, proto ho můžete oslavit relaxem na Prima LOVE. Fenomenální americký seriál, který semkne celou rodinu, přichází na obrazovky. Everwood vás znovu zavede do Skalistých hor.
Rodinný seriál Everwood je americký fenomén
Rodinný seriál Everwood je americký fenomén
Warner Bros

reklama

Everwood patří mezi rodinné seriály, u kterých se díky krásným záběrům na krajinu dokonale odreagujete. Stejně tak nabízí americký seriál i netradiční příběh muže, který se stará sám o své děti. Těžkosti žití ve Skalistých horách jsou dokonale zachyceny a vy se můžete oddávat nejen tomuto příběhu, ale i příběhům celého městečka. Čekají vás lásky, rozchody, problémy se školou nebo vážná nemoc. Ale i to se dá zvládnout, jak uvidíte sami v Everwoodu 17. 11. na Prima LOVE.

Americký rodinný seriál Everwood přichází se single otcem

Everwood je městečko v americkém Coloradu, půvabné místo, stulené v klínu Skalistých hor. Everwood je místo jedné z prvních oper v zemi, nejstarších zlatých dolů, třetí největší soutěže ve vaření s chilli – a od jisté doby i světoznámého neurochirurga a jeho dvou dětí.

Seriál Everwood vykrystalizoval hollywoodské herce a herečky
Autor: Warner Bros Seriál Everwood vykrystalizoval hollywoodské herce a herečky

Hlavní postavou je lékař Brown, velký a slavný doktor Brown, v jehož ordinaci si podávali dveře nejslavnější a nejvlivnější lidé státu a který se po tragické smrti své ženy zcela nečekaně – a pro všechny zcela nevysvětlitelně – rozhodl opustit svou zavedenou newyorskou praxi a přestěhovat se na tenhle, sice krásný, ale přece jenom konec světa. Marně si obyvatelé městečka lámou hlavu, co mezi ně onu světovou kapacitu přivedlo. Důvody tátova rozhodnutí neznají ostatně ani jeho nejbližší: dospívající Ephram a malá Delia. Je jim jasné jen jedno: od nynějška musí zapomenout na celý svůj dosavadní život a musí se pokusit přijmout za svůj domov Everwood…

Sledujte Everwood na Prima LOVE každý den po 15. hodině 17. listopadu.

reklama

reklama