7 romantických filmů, které musíte vidět v létě. Máme je pro vás všechny online

Romantika a láska k létu patří, proto pro vás máme tipy na ty nejlepší snímky. Všechny najdete v našem online archivu. V redakci iPrima.cz pro vás každý týden vybíráme 7 filmů nebo seriálů, které jste možná v uplynulém období nestlihli sledovat v televizi a stojí za zhlédnutí. Využijte aktuální nabídky níže a přehrajte si je ONLINE. Tato možnost je časově omezená!
Ten pravý, ta pravá
Ten pravý, ta pravá
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Užijte si léto s filmy a pořady, které pro vás máme v naší pestré nabídce v archivu na iPrima.cz po jejich odvysílání v televizi.

Zamilované filmy k létu prokazatalně patří, v našem online archivu nabízíme ty nejslavnější romantické snímky, ale i ty méně známé, pokud vás přepadne chuť vidět nové příběhy.

1) Ten, pravý, ta pravá

2) Láska na kari

3) Hříšný tanec

4) Dávám tomu rok

I po roce od svatby se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá...

5) Milý Johne

John Tyree (Channing Tatum) slouží u Zelených baretů, speciální jednotky americké armády, a do rodné Jižní Karolíny ho přivedl opušťák. Idealistická studentka Savannah Curtis (Amanda Seyfried) si tu pro změnu užívá prázdniny v honosném rodinném sídle. Z nesmělého oťukávání se po dvou společně strávených týdnech vyvinula láska jako trám. Ani jednoho z nich by do té doby nenapadlo, že by si na jiném člověku dokázali vypěstovat takovou závislost. Jenže prázdniny musí jednou skončit. Vídají se jen sporadicky, po 11. září se Johnova vojenská mise na Blízkém Východě neustále prodlužuje. Dobu odloučení musí milenci zmírňovat korespondencí, něžné dotyky nahrazují jen slova z dopisního papíru.

6) Perfect Days

Úspěšný život čtyřicetileté majitelky kadeřnického salónu a hvězdy televizního pořadu “Před a po” posttrádá jen jedno – a to je dítě. Erika tedy nastolí plán “Dítě” a pustí se do něj se stejnou vervou, se kterou budovala jak svůj podnik, tak své vlastní já. Jenže některé věci se nalinkovat nedají, například mladičký barman Adam (Vojta Kotek). Hlavní roli ztvárnila Ivana Chýlková pod režisérskou taktovkou Alice Nellis.

7) Jak na věc

Reklama
Reklama