7 otázek pro Agátu Prachařovou, která pro diváky Prima LOVE točí Mámu nad věcí

Buďte Máma nad věcí díky Prima LOVE. Strastiplnou cestou rodiče vás provede dvojnásobná máma, modelka a také reportérka Agáta Prachařová. Mámu nad věcí můžete vidět každou beděli dopoledne na Prima LOVE. Všechny díly také najdete v online archivu iPrima.cz.
promo Máma nad věcí  2
promo Máma nad věcí 2
archiv Prima

reklama

O čem je pořad Máma nad věcí?

Rozhodně to nevypovídá o tom, že bych já byla nějak extra nad věcí. Spíš je to návod pro maminky, jak být nad věcí a nestresovat se, i když to občas nezvládají. Je to poradna o problémech, které se týkají těhotenství, porodu, výchovy a všeho, co s tím souvisí. Budu řešit časté dotazy matek a odpovědi budu zjišťovat zábavnou formou v několika rubrikách. Můžete se těšit i na zajímavé hosty – jak dospělé, tak ty malé.

VŠECHNY EPIZODY POŘADU MÁMA NAD VĚCÍ NAJDETE ONLINE

V čem by každá máma měla zůstat nad věcí?

Asi se z toho úplně nezbláznit, protože jsou unavené, vyčerpané, myslí, že to nezvládají. V životě už ale dokázaly hodně, daly život svému dítěti! Přála bych jim, aby vše zvládaly s chladnou hlavou.

V čem by sis přála zůstat ty nad věcí?

Nesnažit se být stoprocentně dokonalá, protože to nejde. Je lepší spokojená máma, a tím i spokojené děti a manžel, než ta, co má naklizený dům.

promo Máma nad věcí  1
Autor: archiv Prima promo Máma nad věcí 1

Do pořadu sis jako pomocnici přizvala svou babičku, v čem ti v životě nejvíce pomohla? Co na ní nejvíc obdivuješ?

Babičce je 94 let, takže ji mohu obdivovat ve všem. Hlavně jaká v tom věku je. Kdejaké padesátileté ženy nemají takový elán, odhodlání, radost ze života a energii jako ona. Ačkoli si myslím, že jsem dobrá kuchařka, s jejími zkušenostmi se to nedá srovnat, takže mi v pořadu Máma nad věcí pomáhá hlavně v tomto.

Babičce je 94 let, jaká bys chtěla být v jejím věku?

Živá! (smích)

Jako malý kuchtík se představí i tvůj syn Kryšpín – rád doma pomáhá, nebo ho musíš uplácet?

Pomáhá doma rád s vařením. Je pro něj skoro až svátost, když dostane do ruky nůž, čímž dostane zodpovědnost a důvěru. Samozřejmě ho při tom bedlivě pozoruju, ale je důležité v dětech budovat právě pocit zodpovědnosti a poskytnuté důvěry.

V čem je podle tebe tvoje máma jako máma nejlepší?

Že zvládla vychovat tolik dětí! Já mám dvě, a mám pocit, že nezvládám vůbec nic. (smích)

Všechny epizody pořadu MÁMA NAD VĚCÍ najdete v našem online archivu iPrima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!