6 bláznivých fotek Stany Katic z Castla na zabití

Není to jen její seriálový kolega Nathan Fillion, který si ze sebe umí udělat legraci. I představitelka Kate Beckettové se dokáže pochlubit fotkami, na kterých byste ji třeba ani nepoznali. Tak se na to podívejte.
Castle na zabití VIII (14) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte během úterního večera na Prima LOVE?

Samozřemě vás čeká poslední série Castla na zabití. Jak to všechno dopadne mezi Kate a Richardem? To s námi můžete pravidelně sledovat, protože jejich cesta se uzavírá během této osmé série.

Castle momentálně prožívá dost obtížné období. Vůbec neví, co se s ním v minulých dnech dělo. Odjíždí do Los Angeles. Chce zjistit, co se stalo během dvou měsíců, na které se nepamatuje. Současně je přizván ke spolupráci Spolkem největších detektivů…

Podívejte se na Castla už ve 20.15 na Prima LOVE.

Stana Katic si ze sebe umí udělat legraci

Humor není jen pro muže, ale i ženy si ze sebe umí udělat perfektní legraci. Takovým případem je i devětatřicetiletá herečka Stana Katic, kterou můžete vídat pravidelně na Prima LOVE jako Kate Becketovou v televizní sérii Castle na zabití.

U kadeřníka
U kadeřníka
Instagram.com

Je ale pravdou, že Stana rozhodně není na sociálních sítích tak otevřená jako její kolega Nathan Fillion (Richard Castle), jenž se dělí se svými fanoušky na Instagramu o každou povedenou fotku nejen z koupelny, ale i z cestování a ze svých zážitků.

Stana Katic dělá sice to samé, ale často se na svých instagramových fotkách ani neobjevuje. Jak pochopila, není středobodem vesmíru, což dokládá i její vášnivé cestování do dálek, kam se jiní nevydávají bězně, nebo touha žít ekologicky.

Před několika měsíci se Stana Katic dokonce svěřila, že pravidelně využívá metro. Jak to vypadá v praxi? Podívejte se tady.

Sečteno, podtrženo – i Stana ale oplývá fotkami, kde si ze sebe umí udělat legraci. Podívejte se na ně:

 

Sledujte na Prima LOVE Castle na zabití ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama