4 Vražedné krásky z filmů

Na Prima LOVE uvidíte v neděli po 20. hodině Vražedné krásky. Téma, jak krása může být někdy zavádějící, ať už jedním, či druhým směrem, můžete ve filmech sledovat často. Podívejte se na ty nejzajímavější famme fatele z filmů.
Jedna z nejslavnějších scén vůbec...
Jedna z nejslavnějších scén vůbec...
archiv Prima

reklama

V neděli večer je čas na to, abyste se podíval, jak vypadá život Vražedných krásek.

Heather a Kylie potřebují lepší výsledky přijímacích testů na vysokou, takže se rozhodnou podplatit tu nejchytřejší holku na škole. Meredith kvůli penězům nabídku vezme, ale tím začíná její největší noční můra...

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vražedné krásky - upoutávka

Více uvidíte v neděli ve 20.00 na LOVE.

Filmových femme fatale je v historii filmového byznysu plno, jen některé jsou ale tak nebezpečně zapamatovatelné. Vybrali jsme pro vás takové, které mají sílů a jsou rozličné ve svých příbězích či charakteristikách. Pojem femme fatale má totiž mnoho podob.

1) Maléna

Příběh italské krásky z maloměsta zahrála Monica Bellucci
Příběh italské krásky z maloměsta zahrála Monica Bellucci

Bolestivý příběh se odehrává ve druhé světové válce v jednom malém italském městečku, kde žije krásná žena. Maléna je trnem oku všem ženám ve městě, touhou všech mužů. Zdálo by se, že má vyhráno, ale její životní příběh je o dost složitější. Tak ho reflektuje malý chlapec, který na ni retrospektivně vzpomíná. V hlavních rolích nádherná Monica Bellucci

2) Gia

Angelina Jolie za roli supermodelky Gii získala herecké ocenění
Angelina Jolie za roli supermodelky Gii získala herecké ocenění

Televizní film, za který získala Angelina Jolie cenu Emmy, mluví o jiném typu femme fatele. O sebezničující kráse a jedné z prvních světových topmodelek v osmdesátých letech. Její život byl jako neřízená střela ještě před modelingem. Její surová krása okouzlila celý svět, ale modeling krásné Gie od démonů nepomohl. Gia se topila v penězích, alkoholu a drogách stejně jako k neopětované lásce k ženě. Gia byla také jednou z obětí první epidemie AIDS v půlce 80. let.

3) Atomic Blonde

Atomic Blonde: Bez lítosti
Autor: Focus Features Atomic Blonde: Bez lítosti

Bývala modelka a oscarová herečka Charlize Theron si sice zahrála ve snímku Zrůda femme fatale v úplně jiném světle, my ale vypíchneme její poslední produkční práci, kde sama ztvárnila i hlavní postavu. V Atomic Blonde hraje tajnou špiónku MI5 v osmdesátých letech v západním Berlíně. Hlavní hrdinka podkopává stereotypy ve všech různých směrech - v proměnlivé sexualitě,  stylových outfitech, emocích, lásce k alkoholu, ale i k bojovým scénám, které vyráží dech.

4) Základní instinkt

Douglas a Stone
Douglas a Stone

Sharone Stone a její nezapomenutelná scéna při vyšetřování vraždy. Sharon si tenkrát po šaty nevzala kalhoty, čímž Michaela Douglase dostala do své moci. Sexy psychopatka, spisovatelka a manipulátorka dokazuje, jak velkou sílu může mít ženství.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!