4 otázky na představitelku Maury z Rizzoli & Isles

Sashu Alexander znáte z role krimiseriálu Rizzoli & Isles. Americký časopis Glamour Sashe položil čtyři krátké, ale zásadní otázky. Jak odpověděla?
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně V (3) - upoutávka

reklama

Co uvidíte ve čtvrtek v Rizzoli & Isles?

V úspěšném krimi přituhuje. Obě dvě hlavní postavy postihují dost nešťastné okolnosti. Ale zpět k případům, které musí obě dvě společně vyřešit. Při pátrání po vrahovi zastřeleného muže zjistí policie, že vražda zapadá do série podobných zločinů, které se v posledních letech odehrály na různých místech v souvislosti s nabídkou práce na záhadné farmě...

Jak to dopadne, uvidíte na Prima LOVE během čtvrtečního večera ve 20.15.

Sasha Alexander
Sasha Alexander

4 otázky pro Sashu Alexander

Co je nejlepší na roli Maury?

Že reprezentuje ženské přátelství, které se v televizním světě zas tak často nevidí. Rozhodně mezi sebou nebojujeme.

Stýkáte se svou kolegyní i po natáčení?

Je zajímavé, že toto je otázka, na kterou se ptají všichni fanoušci. Většinou jim říkám, že rozhodně ne, protože my dvě se vidíme každý den v práci. Ale je pravda, že máme společného opravdu hodně – obě milujeme vaření, design a svoje děti.

Bylo těžké vžít se do práce Maury?

Někdy jsou dny na natáčení, kdy všechno, s čím jako seriálová Maura pracuji, vypadá až příliš reálně. Stále si uvědomuji, že bych to ve svém životě opravdu dělat nemohla.

Vaše tchyně je legenda Sofie Loren. Byla jste nervózní při prvním setkání?

Ano! Byla jsem moc nervózní, ale Sofie mě během prvního setkání objala tak pevně, že takový pocit ihned musel opadnout. Sofie je skvělá a krásná žena. Obdivuji ji.

Sledujte Rizzoli & Isles ve čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE.

reklama

reklama