4 nejlepší seriálové hrdinky, které uvidíte na Prima LOVE od 2. dubna

Od 2. dubna uvidíte na Prima LOVE více lásky a romantiky. V hlavní roli budou ženy a příběhy o nich. S kým se budete pravidelně potkávat?
McLeodovy dcery - Tess a Claire
McLeodovy dcery - Tess a Claire

reklama

2. duben je den, kdy vzniká nový televizní kanál Prima KRIMI. Prima LOVE přenechává většinu kriminálních seriálů novému televiznímu bratrovi.

Jak naladit Prima KRIMI
Jak naladit Prima KRIMI

Sama na oplátku získá úplně nové seriály a filmy plné lásky a milostných dramat. Prima LOVE bude kanálem pro ženy o ženách, mezilidských vztazích a síle překonávat ironické kličky osudu. A muži? Ti rozhodně nejsou zakázani, na LOVE však budete vídat více hlavní hrdinky a jejich ženský pohled na svět... plný mužů.

Na koho se můžete těšit?

Zaříkavačka koní z Ranče Heartland

Rodinný ranč Bartlettových Heartland možná dlouho existovat nebude. Od smrti dcery je děda Jack na všechno sám, pomáhají mu jenom dvě vnučky, temperamentní teenagerka Amy a její ambiciózní sestru Lou. Rodina se topí v dluzích, a tak hrozí, že o Heartland přijde. Lou se proto rozhodne opustit práci, svého přítele a odstěhuje se z New Yorku, aby se mohla postarat o ranč.

Prima LOVE - ženské postavy
Prima LOVE - ženské postavy

Amy zdědila po matce dar zaříkávačky koní a je pevně rozhodnutá udržet matčin sen při životě. Blonďatou Amy čeká mnoho životních zkoušek. Jednou jí dokonce hrozí, že o své výjimečné schopnosti nenávratně přijde. 

Ranč Heartland uvidíte na Prima LOVE už 2. dubna ve 21.45. V tento čas můžete seriál sledovat od pondělí do pátku.

Tess a Claire z australského fenoménu McLeodovy dcery 

Claire a Tess ze seriálu McLeodovy dcery
Claire a Tess ze seriálu McLeodovy dcery

Energická Tess se vrací na rodinnou farmu po letech života ve městě, kam ji v pěti letech matka Ruth odvedla. Na farmě ji po dlouhé době čeká poněkud vlažné přijetí nevlastní sestry Claire a ostatními děvčaty. Obě dvě hlavní hrdinky spojuje jeden cíl – snaží se dokázat, že farmu lze vést i bez mužské pomoci – to ovšem neznamená, že v jejich životě chybějí muži úplně. 

McLeodovy dcery uvidíte premiérově 2. dubna na Prima LOVE každý den dva díly po sobě od 16.40.

Sehrazat Evliyaoglu z Tisíce a jedné noci

 Sehrazat z Tisíce a jedné noci
Sehrazat z Tisíce a jedné noci

Mladá matka, která je ve slavné turecké telenovele rozhodnuta zachránit svého malého syna  Kaana za každou cenu. Krásná Sehrazat má těžce nemocného syna, na jeho léčbu však nemá dostatek peněz. Majitel společnosti, v níž pracuje, je ochoten jí peníze půjčit. Ovšem jen pod podmínkou, že s ním stráví noc. Od té chvíle touží po její přítomnosti stále víc...

Tureckou telenovelu Tisíc a jedna noc uvidíte od 2. dubna každý den v 19.05 na Prima LOVE.

Osudem zkoušená Meredith z Chirurgů

6 hrůz, které si prožila Meredith z Chirurgů
6 hrůz, které si prožila Meredith z Chirurgů

Jeden z nejslavnějších dramatických seriálů na amerických televizních obrazovkách budete moci sledovat v daleko příznivější čas. Meredith Greyová je lékařka v prestižní nemocnici, která rozhodně nemá lehký osud. Nebojácně čelí životu, lásce, náročné práci a mateřství v seriálu, který sbírá jednu televizní cenu za druhou už více jak deset let. 

Chirurgy uvidíte každý den na Prima LOVE už ve 14.55.

reklama

reklama