4 nejlepší chlapi ze Sexu ve městě. Hlasujte!

Muži. Celých šest sérií Sexu ve městě Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda vlastně neřeší nic jiného. I přesto jsou muži to poslední, o co by v Sexu ve městě šlo. Prima love má 4. narozeniny a my pro vás máme 4 nejlepší muže ze Sexu ve městě. Kdo z nich je nejlepší? To nám řekněte vy.
Pan Božský a Carrie na baru
Pan Božský a Carrie na baru
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O čem by Sex ve městě byl, když ne o mužích? V případě, že čtyři holky z New Yorku nemluví o ničem jiném než o mužích a svých vztazích, nemůže to tedy být o ničem jiném. Věrní diváci a divačky o tom však vědí své. Sex ve městě je seriál, který je hlavně o ženském přátelství a oženách, které se snaží vymezit samy sebe a najít lásku. A nakonec se to povedlo i takové sexuální dračici, jakou Samantha Jones, odbornice přes veřejné vztahy, byla.

Muži však byli vždy jen třešničkou na dortu v životech těchto čtyř Newyorčanek. Pojďte na tyto muže zavzpomínat nejen na Prima love, kde je můžete pravidelně sledovat po 22. hodině.

Pan Božský

Pan Božský
Pan Božský

Co bychom to byly za fanynky, kdyby se pan Božský neobjevil na prvním místě. Tvrdý oříšek pro většinu odbornic na vztahy, stejně jako katastrofa pro Carrie Bradshaw, novinářku, která píše o sexu. Bezcitný pan Božský sice nemá přátele, ale má hodně peněz a na každém prstě minimálně jednu topmodelku. Vztahu se obává jako čert kříže. Zkrátka ten nejhorší možný přítel. Jenže pak se na vás usměje jedním koutkem, zvedne obočí a svým humorem vás zcela okouzlí – a navíc miluje Carrie Bradshaw.

My jsme o tom dokonce napsali článek:

Sex ve městě: pan Božský a Carrie Bradshaw

10 pohledů pana Božského, kterým neodoláte stejně jako Carrie!

Harry Goldenblatt

Hlavu má jako koleno a sem tam připomíná obtloustlého skřeta. Ale láska si nevybírá, o tom vám může něco povědět Charlotte York Goldenblatt. Její první manželství byla katasstrrofa, za to svatba byla dokonalá. A s Harrym to bylo opačně. Harry se snaží být pro Charlotte ten nejlepší manžel pod sluncem. Stojí při ní i v těch nejtěžších chvílích.

Harry Goldenblatt
Harry Goldenblatt
hbo.com

Steve Brady

On byl zpočátku jen drzý barman. Ještě tu noc spolu skončili v posteli. A bylo jasné, že Steve má pro Mirandu velkou slabost. Jejich první vztah se nepovedl. Ani žádné jiné pokusy (pamatujete si na paraolympiádu v početí?), a jenom proto, že Miranda si lásku Steva odmítala přiznat. Zatímco ona je dost často panovačná, on na ni vždycky čeká s trpělivostí.

Steve Brady
Steve Brady
hbo.com

Jerry Smith

Absolutní samec pracoval jako číšník v raw restauraci. Samantha si ho musela vykoupit, aby s ním mohla skočit do postele. To ona z něj udělala absolutního samce, který se v plné (a nahé) kráse skvěl na Times Square. On z ní na oplátku udělal partnerku ve vztahu, přestože se velice ostře bránila.

Smith Jarred
Smith Jarred
hbo.com

To on při ní stál v časech, kdy prodělala rakovinu, oholil si hlavu jen proto, aby se ona nebála. Počkal na ni u výtahu, přestože věděl, že v horním apartmánu ho podvádí s Richardem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama