4 filmové matky, které bojovaly o život svých dětí jako lvice

Už v neděli uvidíte na Prima LOVE thriller s názvem Osud mé dcery, kde uvidíte jednu mladou matku bojovat o svoje dítě. A my pro vás máme další inspiraci. Znáte filmy, kde matky bojují o svoje děti jako lvice?
V hlavní roli filmu Příběh mého syna uvidíte Penelope Cruz
V hlavní roli filmu Příběh mého syna uvidíte Penelope Cruz
Photo © Wild Bunch Distribution / Paolo Porto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V neděli na Prima LOVE už ve 20.00 uvidíte americký thriller, který pojednává o milující matce, jež se rozhodla bojovat o vlastní dítě.

Victoria je rebelující teenagerka, která v 17 letech otěhotní s mužem s kriminální minulostí. To se nehodí jejímu otci, který kandiduje na senátora, a dívka je přinucena se dítěte vzdát. Po roce se však rozhodne o dceru bojovat.

Osud mé dcery - upoutávka
Osud mé dcery - upoutávka

Osud mé dcery uvidíte na Prima LOVE už ve 20.00 tuto neděli.

Filmové matky, které se nebojí ničeho

Matky. Neuvěřitelně silné osobnosti, které jsou minimálně během jedné části vašeho života tou nejdůležitější osobou na celém širém světě. Matky to moc dobře vědí a jejich děti jsou pro ně to nejdůležitější na světě. A udělají pro ně všechno. Říká se, že mateřská láska je nejsilnější, proto pro vás máme pár dalších zajímavých filmů k inspiraci.

Bez dcerky neodejdu

Bez dcerky neodejdu  4
Bez dcerky neodejdu 4

Příběh Američanky Betty, která se společně se svou dcerou snaží utéct z muslimské země od svého manžela a jeho rodiny, stále rezonuje s publikem.

FIKCE VERSUS REALITA BEZ DCERKY NEODEJDU: Co byl jen fim?

Výměna

Angelina Jolie ve filmu Výměna
Autor: archiv Angelina Jolie ve filmu Výměna

Herec a ještě lepší režisér Clint Eastwood si rád vybírá příběhy, které jdou až na dřeň lidských emocí. Výměna není výjimkou. Příběh ženy, jíž osud připraví řadu nesmírně těžkých životních zkoušek. Po návratu z práce totiž čelí asi největší noční můře každého rodiče – zmizení dítěte. Navzdory usilovnému pátrání státních orgánů se nepodaří zachytit jedinou stopu ztraceného chlapce. Uběhne pět měsíců a najednou, jako blesk z čistého nebe, udeří šťastná novina. Walter se našel a losangeleská policie, která si potřebuje napravit pošramocenou pověst zaviněnou četnými skandály ho s velkou pompou před zraky novinářů předává přešťastné matce. Moment nadšení záhy vystřídá další vlna zoufalství. Nalezený chlapec není její Walter.

Šestý smysl

Šestý smysl
Autor: Buena Vista Pictures Distribution Šestý smysl

Psycholog Crowe, kterého hraje Bruce Wllis, se pohroužil do práce a více než své manželce, trpící vzrůstajícím odcizením, se věnuje novému pacientovi. Osmiletý chlapec jménem Cole Sear vidí v těch nejneočekávanějších chvílích duchy s děsivým zevnějškem jasně prozrazujícím příčinu smrti. Jednou ze zajímavých postav je však i jeho matka, která se kvůli zážitkům syna dostává do nezáviděníhodných situací a je zajímavé pozorovat, jak bojuje s tím, zda má svému synovi věřit.

Příběh mého syna

Příběh mého syna
Autor: Photo © Wild Bunch Distribution / Paolo Porto Příběh mého syna

U některých bolestí z minulosti nejde spoléhat na čas. Tak to má i Penelope Cruz, která se jako Italka Gemma vrací do Bosny a Hercegoviny. Gemma přijíždí se svým dospívajícím synem Pietrem do Sarajeva, aby poznal zemi, ve které se narodil. Před 16 lety ji museli kvůli bosensko-srbské válce opustit. Před lety se tu Gemma zamilovala do Diega (Emile Hirsch), Pietrova otce. Tehdy zoufale toužili po dítěti, Gemmě se však nedařilo otěhotnět.

Příběh, který ukazuje hrůzu války, krásu lásky, ale i neštěstí ženy, která nemá dítě.

Reklama
Reklama