4 fakta ze zákulisí natáčení Všemocného

Seriál Všemocný si hraje s myšlenkou, že jedna nejmenovaná droga z vás dokáže udělat génia a zlepšit váš život.
seriál Všemocný
seriál Všemocný

Co uvidíte v novém seriálu Všemocný?

Šestý díl otevře další kapitolu života hlavní postavy. Brian se rozhodne Rebecce říct pravdu o NZT, o spisech a hlavně o jejím otci. A to má pro Rebeccu obrovskou váhu. Jenže je tu taky Sands, který chce, aby to všechno Brian hodil na Rebeccu, a ta tak coby jeho rozptýlení zmizela z FBI. Z toho důvodu Brianovi odmítá dát protilátku enzymů, a NZT na něj má špatný účinek.

Brian si začíná uvědomovat, že spolupráce s Morrou nebude tak jednoduchá, a že musí honem rychle vymyslet, jak se z toho dostat. Jeho snaha ho dovede až k výrobcům NZT, kteří ale svou účast na něčem takovém vehementně popírají. Původní autor navíc zůstává neznámý. Ale nikoliv pro Briana. A tak když ho najde, chce z něj dostat návod, jak si enzym vyrobit. Jenže není už pozdě?

To uvidíte na Prima LOVE ve 22.05 tento pátek.

Brian zjistí, že díky tajné droze NZT dokáže využívat mozek na 100%
Brian zjistí, že díky tajné droze NZT dokáže využívat mozek na 100%

4 fakta ze zákulisí natáčení:

1) Jake McDorman prozrazuje, že Brian a Eddie Morra nemusí být jediní hrdinové ovlivnění NZT. Droga se podle něj mohla dostat až na nejvyšší posty. Více se dozvíme v seriálu.

2) Jennifer Carpenter, která hraje agentku FBI Rebeccu Harris, tvrdí, že kdyby NZT skutečně existovalo, určitě by se ho ani nedotkla. Dokonce by se odstěhovala co nejdál, aby unikla lidem, kteří by drogu užívali a zneužívali k dosažení vlastních cílů.

V seriálu se dokonce objeví i Bradley Cooper
V seriálu se dokonce objeví i Bradley Cooper

3) Neil Burger, který režíroval film Všemocný, měl podle původních plánů natočit pilotní epizodu seriálu. Když si to rozmyslel a dal přednost seriálu Billions, vystřídal ho Marc Webb (Amazing Spider-Man).

4) V seriálu se objevuje společnost Ubient, která se mihla v televizním hitu Sherlock Holmes: Jak prosté. V něm figurovala také kapela Goatwhore, která je oblíbenou skupinou hlavního hrdiny Všemocného.

Všemocného uvidíte v pátek ve 22.05 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama