3 hororové příběhy z internetových seznamek

Online seznamka momentálně hýbě světem. Stačí dvě kliknutí a máte rande na dnešní den s totálním cizincem. I o tom je sobotní thriller Vražedná seznamka, kterou uvidíte na Prima LOVE tuto sobotu. Předtím si ale přečtěte příběhy lidí, kteří se na online seznamku už nejspíš nikdy nevypraví.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Vražedná seznamka - upoutávka

reklama

Co uvidíte během sobotního večera na Prima LOVE?

V sobotu ve 20.15 vás čeká kanadský snímek Vražedná seznamka. O čem napínavá podívaná přesně bude?

Maren se cítí osamělá, protože její manžel lékař tráví všechen čas prací. Rozhodne se vyhledat příležitostného milence pomocí internetové seznamky pro zadané. Netuší ale, že na seznamce řádí sériový vrah.

Sběratelé kostí - Láska mezi Boothem a Kůstkou 11
Autor: Instagram.com Sběratelé kostí - Láska mezi Boothem a Kůstkou 11

Stačí přeject na displeji mobilu doprava nebo doleva. To všechno vás dělí od toho, abyste si trochu užili během dnešního večera. Svět internetu nám zjednodušuje spoustu věcí, v poslední době i randění a hledání partnera. Ale i takové fenomény mají svá negativa, přirozeně.

Máme pro vás pár historek z randění online:

Penis s pravítkem

"Moje kolegyně mi ukazovala, že na internetový profil jí došla fotka muže, respektive chlouby toho muže, u které bylo připevněno pravítko, aby věděla, do čeho jde," smál se Jirka.

Hledání rande na schůzce

"Byli jsme s klukem, kterého jsem poznala na internetu, na čtvrtém rande. Šli jsme k němu a koukali na film. Jednou rukou mne objal a možná čekal, že se budeme mazlit, ale ten film mě zkrátka bavil, tak jsem mu nevěnovala příliš pozornosti, jak by se slušelo a patřilo na klasické schůzce. V jednu chvíli jsem se na něj podívala a chlapec projížděl na Tinderu další holky. Pak se mě zeptal, kdy se uvidíme znovu," vypravuje Sylva o krutém světě online randění.

Šílená spolubydlící, nebo přítelkyně?

Na Tinderu jsem si psala asi dva týdny s klukem, když mi zničeho nic začala volat jeho šílená spolubydlící, která ho tajně milovala a snažila se ho mít jen pro sebe. Dokonce se ho prý snažila několikrát vyhodit z práce. Pak se samozřejmě ukázalo, že všechno je jinak. Z šílené spolubydlící se vyklubala reálná dlouhodobá partnerka, s kterou dotyčný žil několik let," vzpomíná s trpkým úsměvem Lenka.

Podívejte se na kanadský thriller Vražedná seznamka na Prima LOVE ve 20.15!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!