Vozíčkářka Andrea a NEW LOOK: Tohle nečekala!

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Andrea Čepová je už 11 let připoutaná na invalidní vozík a neobejde se bez cizí pomoci. Nepřála si ani tak změnu vzhledu, jako nový náboj do života. Jak si s tím tým pořadu poradil?
Proměna nebyla tentokrát hodně výrazná, ale pro Andreu nečekaná
Proměna nebyla tentokrát hodně výrazná, ale pro Andreu nečekaná
Hair studio Honza Kořínek

reklama

Andrea ochrnula náhle, před jedenácti lety, kdy se jí ucpala céva. Od té doby je na invalidním vozíku a protože je odkázaná na neustálou cizí pomoc, není vlastně nikdy sama.  Teď se rozhodla mít den jen a jen pro sebe. „Nejtěžší pro mne byla ztráta soukromí. Něco sama zvládnu, ale vlastně mám pořád někoho za zadkem,“ popisuje Andrea. „Vlastně ani nevím, zda můžu po proměně vypadat jinak. Jsem zvědavá, co se mou odborníci provedou.“  

Mohlo by se zdát, že hezky ostříhat, nalíčit a obléct Andreu bude pro tým hračka, ale tentokrát to pro ně nebylo vůbec lehké. „Pro mě osobně je to velmi náročné na emoce. Hodně se mě dotýkají takovéto osudy lidí. Říkám si vždy, jak je ten život nespravedlivý. Upřímně, naším úkolem není Andreu při natáčení radikálně proměnit, ale udělat jí hezký den a pohladit její duši,“ dodal před proměnou kadeřník Honza Kořínek.

newlook d4-4 Foto:

V týmu se tentokrát opět sešla známá sestava  - kadeřník Honza Kořínek, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná. 

Jak se jim podařilo Andreu změnit?

promena.00_19_00_10.Still007 Foto:

Andrea má velmi kvalitní, husté, krásné vlasy. Sama o ně ale moc nepečuje, protože má špatné ruce a zvládne je maximálně pročesat speciálním hřebenem. S mytím, vysoušením i dalším česáním jí ale musí vždy někdo pomáhat.

Kadeřník Honza se z praktických důvodů musel hodně krotit a musel vytvořit pro Andreu hodně praktický účes, aby s vlasy měla co nejméně práce. Zaměřil se hlavně na střih. Vlasy lehce sestříhal a udělal delší patku. Nechybělo samozřejmě ani barvení - Honza použil přírodní moka odstín, který je momentálně trendy.

promena.00_33_09_03.Still010 Foto:

I přes svůj handicap se Andrea zvládne jednoduše nalíčit, když se chystá někam ven. Od vizážistky Klaudie si přála hlavně poradit, jak si upravovat obočí a hezky se nalíčit, aby se cítila víc žensky.

promena.00_36_30_07.Still011 Foto:

Asi nejtěžší úkol měla tentokrát stylistka Bětka ze ZOOTu. Andrea nosí hlavně kalhoty a jednoduché pohodlné oblečení, které co nejlépe zakrývá její větší břicho. Vzhledem k tomu, že je Andrea na vozíčku, musela pro ni Bětka vybrat pohodlné kousky z nemačkavých materiálů, které by zakryly problémové partie a zároveň vypadaly stylově. Zvolila široký kardigan s cípy, který zakryje břicho, světlé tričko a několik delších náhrdelníků.

 A jak to dopadlo?

promena.00_39_13_19.Still012 Foto:

FotorCreated1 Foto:

 

Andrea žádné zázraky nečekala, ale proměna jí doslova vyrazila dech. Podívejte se, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté:

New Look 11 - Odhalení
New Look 11 - Odhalení

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!

 

Soutěž k 11. dílu

Soutěžte s 11. dílem pořadu NEW LOOK o multifunkční zastřihávač

 

Podívejte se i na další proměny:

Pomocí účesu, make-upu a oblečení žena klidně může omládnout i o 15 let

Proměna Martiny: Ta ale prokoukla!

 

Nový účes Anetě moc sluší

Proměna Anety: Z unavené maminky je šmrncovní kočka

 

Lenka byla z proměny nadšená

Proměna bankovní úřednice Lenky: Tuhle krásku už nikdo nepřehlédne!

Ivana si bude muset na novou image zvyknout

Proměna Ivany: Přála si změnu a je úplně jiná!

 

 

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Jak tým proměnil paní Ivanu?

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Jak tým proměnil paní Moniku?

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala

Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

Přišla jako blondýnka, odcházela jako brunetka

Proměna Martiny: Barva vlasů ji změnila k nepoznání

Nový střih ideálně zamaskoval řídké vlasy

Proměna Kristýny: Prodělala rakovinu a je znovu krásná


 


reklama

reklama