Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?
Proměna Lucie
Proměna Lucie
Hair studio Honza Kořínek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lucie má už od dětství jizvu v obličeji, protože se nepovedly dvě operace, kdy se jí lékaři snažili odstranit velkou pihu na bradě. Takže asi největším motorem, proč se do proměny přihlásila, bylo to, že by ráda svému okolí dokázala, že je i přes jizvu v obličeji krásná a že výsměch jejích spolužáků v dětství a dospívání byl zbytečný.

Kromě toho Lucie působila o dost starším dojmem, ačkoli jí je teprve 19 let. Takže se tým odborníků ve složení Bětka Pěkná (stylistka), Klaudie Havlová (vizážistka) a Honza Kořínek (kadeřník) rozhodl pro hodně radikální a náročnou změnu.

Jako první přišly na řadu vlasy, které měla Lucie hnědé a dlouhé. Kadeřník Honza Kořínek se rozhodl je hodně zesvětlit o několik odstínů a taky hodně, ale opravdu hodně zkrátit.

NEW LOOK - Lucie Šebková (5) Foto:

 

Vizážistka Klaudie Havlová šikovně zamaskovala již zmiňovanou jizvu a protože si Lucie trochu nevěděla rady s denním, méně výrazným líčením, poradila jí jak na to. Lucie má krásné oči, takže Klaudie zvolila klasické černé linky a zvýraznila rty.

NEW LOOK - Lucie Šebková (7) Foto:

 

Stylistku Bětku Pěknou potěšila Lucie hlavně tím, že ráda experimentuje s novými kousky, nosí úplně všechno a nevyhýbá se ničemu, pokud to dobře vypadá. O to snazší měla Bětka výběr vhodného oblečení.

A jak to dopadlo?

FotorCreated4 Foto:

Měli byste vědět, že během celé proměny byla zakrytá všechna zrcadla, takže Lucie na sebe neviděla. Byla připravená na tak radiální změnu? Jaká byla její reakce po několikahodinové práci odborníků?

Podívejte se na video:

New Look 1.díl - hlavní
New Look 1.díl - hlavní

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17:20 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!


New Look - Soutěž 1. díl

UKONČENO: Soutěžte s pořadem NEW LOOK o produkty L´ORÉAL PROFESSIONNEL


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama