Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Monika z Jihlavy, která by ráda ukázala svému manželovi, že má doma pořád krásnou a přitažlivou ženu?
Jak tým proměnil paní Moniku?
Jak tým proměnil paní Moniku?
Hair studio Honza Kořínek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Monice Hoferové je 38 let, odborníci jí tipovali ale podstatně více. „Ta žena s prominutím působí tak o sedm let starší,“ říká Honza Kořínek. Cílem je tedy, aby Monika vypadala aspoň na svůj věk. „V tomto případě je nejdůležitější najít v Monice její tak trochu zapomenutou krásu a pomoci jí k tomu, aby zase mohla pyšně ukazovat svou občanku,“ konstatoval před proměnou s nadsázkou uznávaný kadeřník a zároveň dodal: „Její osobnost je schovaná za skořápkou, která vůbec neodpovídá realitě. Doufám, že se nám podaří v Monice probudit tu krásnou ženu, která se schovává uvnitř.“

Monika vždy chtěla vyzkoušet nějakou radikální změnu vizáže, ale nesebrala k tomu nikdy dost odvahy. Navíc přibrala asi 20 kg, když přestala cvičit, což považuje za celkem velkou překážku, kterou se jí už nepodařilo odbourat.

V týmu NEW LOOKu se opět sešel již známý tým – kadeřník Honza Kořínek, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná.

003_MONIKA HOFEROVÁ.00_21_07_14.Still010 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

 

První se do práce pustil kadeřník Honza Kořínek.  Monika působí sportovním dojmem, proto bylo Honzovi hned jasné, že pro ni bude ideální kratší sestřih, se kterým nebude mít moc práce a díky kterému bude vypadat mladší a svěžejší. Rozhodl se i pro světlejší odstín vlasů, protože tmavá barva, kterou Monika na vlasech měla, jí moc nesluší.

003_MONIKA HOFEROVÁ.00_27_38_20.Still014 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

Monika se moc nelíčí. Ještě před rokem měla totiž velké problémy s ekzémem a z obavy, aby se opět nevrátily, používá na pleť jen speciální krémy. Přesto se Klaudie Havlová rozhodla alespoň pro svěží lehký make-up, hodně zvýraznila rty a stejně jako kadeřník Honza se snažila, aby Monika působila šmrncovně a adekvátně svému věku.  

003_MONIKA HOFEROVÁ.00_34_22_04.Still017 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

Při výběru oblečení je pro Moniku nejdůležitější, aby bylo pohodlné. Nevyhýbá se ničemu, kromě bot na vyšších podpatcích, v kterých si připadá nemotorná. Stylistka Bětka vybrala pro Moniku slim fit džíny s vyšším sedem, které zvýrazní její štíhlé dlouhé nohy a zároveň zakryjí bříško, a protože Monice velmi sluší bílá, doplnila je bílou halenkou. Vzhledem k novému krátkému střihu vlasů se zaměřila i na šperky, které jednak prodlouží siluetu a také krásně ozdobí odhalený krk. A nakonec si Monika obula i slušivé puntíkaté lodičky!

A jak to dopadlo?

FotorCreated3 Foto:

Tak co myslíte, povedlo se týmu ubrat Monice několik let? Chcete vidět, jak na výsledek několikahodinové práce odborníků reagovala?

Podívejte se na video:

New Look: 3. díl - Odhalení
New Look: 3. díl - Odhalení

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.20 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!

Soutěž New Look 3. díl

UKONČENO: Soutěžte s 3. dílem pořadu NEW LOOK

 

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Jak tým proměnil paní Ivanu?

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice


 


Reklama
Reklama