Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i paní Monika z Jihlavy, která by ráda ukázala svému manželovi, že má doma pořád krásnou a přitažlivou ženu?
Jak tým proměnil paní Moniku?
Jak tým proměnil paní Moniku?
Hair studio Honza Kořínek

reklama

Monice Hoferové je 38 let, odborníci jí tipovali ale podstatně více. „Ta žena s prominutím působí tak o sedm let starší,“ říká Honza Kořínek. Cílem je tedy, aby Monika vypadala aspoň na svůj věk. „V tomto případě je nejdůležitější najít v Monice její tak trochu zapomenutou krásu a pomoci jí k tomu, aby zase mohla pyšně ukazovat svou občanku,“ konstatoval před proměnou s nadsázkou uznávaný kadeřník a zároveň dodal: „Její osobnost je schovaná za skořápkou, která vůbec neodpovídá realitě. Doufám, že se nám podaří v Monice probudit tu krásnou ženu, která se schovává uvnitř.“

Monika vždy chtěla vyzkoušet nějakou radikální změnu vizáže, ale nesebrala k tomu nikdy dost odvahy. Navíc přibrala asi 20 kg, když přestala cvičit, což považuje za celkem velkou překážku, kterou se jí už nepodařilo odbourat.

V týmu NEW LOOKu se opět sešel již známý tým – kadeřník Honza Kořínek, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná.

003_MONIKA HOFEROVÁ.00_21_07_14.Still010 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

 

První se do práce pustil kadeřník Honza Kořínek.  Monika působí sportovním dojmem, proto bylo Honzovi hned jasné, že pro ni bude ideální kratší sestřih, se kterým nebude mít moc práce a díky kterému bude vypadat mladší a svěžejší. Rozhodl se i pro světlejší odstín vlasů, protože tmavá barva, kterou Monika na vlasech měla, jí moc nesluší.

003_MONIKA HOFEROVÁ.00_27_38_20.Still014 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

Monika se moc nelíčí. Ještě před rokem měla totiž velké problémy s ekzémem a z obavy, aby se opět nevrátily, používá na pleť jen speciální krémy. Přesto se Klaudie Havlová rozhodla alespoň pro svěží lehký make-up, hodně zvýraznila rty a stejně jako kadeřník Honza se snažila, aby Monika působila šmrncovně a adekvátně svému věku.  

003_MONIKA HOFEROVÁ.00_34_22_04.Still017 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

Při výběru oblečení je pro Moniku nejdůležitější, aby bylo pohodlné. Nevyhýbá se ničemu, kromě bot na vyšších podpatcích, v kterých si připadá nemotorná. Stylistka Bětka vybrala pro Moniku slim fit džíny s vyšším sedem, které zvýrazní její štíhlé dlouhé nohy a zároveň zakryjí bříško, a protože Monice velmi sluší bílá, doplnila je bílou halenkou. Vzhledem k novému krátkému střihu vlasů se zaměřila i na šperky, které jednak prodlouží siluetu a také krásně ozdobí odhalený krk. A nakonec si Monika obula i slušivé puntíkaté lodičky!

A jak to dopadlo?

FotorCreated3 Foto:

Tak co myslíte, povedlo se týmu ubrat Monice několik let? Chcete vidět, jak na výsledek několikahodinové práce odborníků reagovala?

Podívejte se na video:

New Look: 3. díl - Odhalení
New Look: 3. díl - Odhalení

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.20 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!

Soutěž New Look 3. díl

UKONČENO: Soutěžte s 3. dílem pořadu NEW LOOK

 

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Jak tým proměnil paní Ivanu?

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice


 


reklama

reklama