Proměna paní Lucie: Netušila, co ji čeká

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jak tým odborníků proměnil paní Lucii Lahodnou z Prahy, která až do poslední chvíle vůbec netušila, do čeho jde?
Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala
Lucie tak velkou proměnu vůbec nečekala
Hair studio Honza Kořínek

reklama

Lucii je 35 let a zvláštní je, že se nepřihlásila sama. Udělal to totiž její přítel a proměnu dal Lucii jako dárek. A jak na to reagovala překvapená Lucie? „Dost mě to zarazilo, ale jsem ráda, že jsem tady. Mám obavu, strach a zároveň se těším,“ prozradila. Nejvíc se obávala velké změny vlasů, protože se cítí dobře v tmavší barvě.

Proměnu měl tentokrát na starost ryze dámský tým ve složení: kadeřnice Iveta Fialová, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná, která si tentokrát zahrála i na tiskovou mluvčí kadeřnice Ivety, která ztratila hlas.

„Lucie když přišla, tak pochopitelně působila dost zaskočeným dojmem. Trochu si myslím, že se jí ani moc nechtělo. Ale postupně během několik hodin roztála a myslím, že si naši péči vlastně užila,“ popisuje vizážistka Klaudie Havlová. Ta také dodává, že ji dost překvapila Lucčina reakce při odhalení zrcadla.

004_LUCIE LAHODNÁ.00_05_11_08.Still007 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

Jako první se do práce pustila kadeřnice Iveta z Hair studia Honza Kořínek. Lucie má dlouhé rovné tmavé vlasy a Iveta se rozhodla tmavou barvu neměnit, jen ji ještě zintenzivnila a zvýraznila lesk. Tou hlavní změnou, která Lucii čekala, byla výrazná hustá ofina.

004_LUCIE LAHODNÁ.00_11_46_00.Still015 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

Protože měla Lucie hodně dehydratovanoou pleť, doporučila jí vizážistka Klaudie Havlová především používat dobrý hydratační krém a pít více vody. Upravila i další nedostatek – husté a neupravené obočí. A protože je Lucie mladá a krásná žena, snažila se vizážistka udělat jí svěží a lehký make-up.

004_LUCIE LAHODNÁ.00_12_50_04.Still017 (Unicode Encoding Conflict) Foto:

A co stylistka Bětka? Lucie nosí ráda barevné a ležérní oblečení. Na šaty moc není, ani různé módní výstřelky ji nelákají. Bětka vybrala pro Lucii oblečení vhodné pro běžné nošení ale i pro případ, že by Lucie šla s přáteli třeba na skleničku. Zvolila skinny džíny zvýrazňující Lucčina štíhlá lýtka, delší barevnou halenku, která zakryje širší boky, a celou siluetu prodloužila krásnými modrými lodičkami.

A jak to dopadlo?

FotorCreated2 Foto:

Tak co myslíte, udělal přítel Lucie dobře, když ji do proměny přihlásil? My už můžeme prozradit, že udělal. A samotnou Lucii to dohnalo až k slzám.

Podívejte se na video:

4 New look -  Odhalení
4 New look - Odhalení

 

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.20 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

New Look 1

Toužíte po novém já, ale nemáte odvahu? My vám ji dodáme!

Soutěž k 4. dílu

UKONČENO: Soutěžte se 4. dílem pořadu NEW LOOK o značkovou kosmetiku

 

Proměna Lucie

Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Jak tým proměnil paní Ivanu?

Proměna paní Ivany: Z nudné blondýny je sexy padesátnice

Jak tým proměnil paní Moniku?

Proměna paní Moniky: Omládla o několik let!


 


reklama

reklama